آنالیز و پیش بینی بازی های فوتبال

پیش بینی مسابقه بین دو تیم نیوکاسل و آرسنال

  • نیوکاسل در چهار بازی اخیر خانگی خود در لیگ برتر جزیره پیروز شده است.
  • آرسنال در 10 بازی اخیر خود در لیگ برتر، حداقل سه گل به ثمر رسانده است.
  • آرسنال در 17 بازی خارج از خانه خود در لیگ این فصل، فقط در یک بازی موفق به گلزنی نشده است.

آرسنال حق اشتباه ندارد!

آرسنال با پیروزی 3-1 مقابل چلسی در روز سه‌شنبه به مسیر پیروزی‌ها برگشت. با این حال، برای بازگشت به رقابت‌های قهرمانی، نیاز دارند که بسیار بیشتر از آنچه که انجام دادند، انجام دهند و در بازی بعدی خود در روز یکشنبه در برابر نیوکاسل، با چالش جدی مواجه خواهند شد. این عبارت نشان می‌دهد که آرسنال باید به طور پیوسته در سطح بالایی از عملکرد بازی کنند تا شانسی برای قهرمانی داشته باشند.

در بازی برابر چلسی در استادیوم خانگی، آرسنال بسیار قوی بود و به راحتی پیروز شدند، اما آنها باید نگران باشند که در دو بازی اخیر خارج از خانه در برابر وست هم و لیورپول، با اینکه دو گل به تیم حریف زده بودند، به طرز ناخوشایندی فرصت را از دست دادند.

این عبارت نشان می‌دهد که آرسنال در بازی‌های دیگری نیز نتوانست بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد. آنها در بازی خانگی خود برابر ساوتهمپتون، با خوش شانسی پیروز شدند و عملکرد بسیار ضعیفی داشتند. همچنین در بازی برابر منچسترسیتی در ورزشگاه اتحادیه، با یک شکست 4-1 به دست منچسترسیتی، فرصت قهرمانی را به دست دادند.

این عبارت نشان می‌دهد که برای آرسنال، تنها دفاع کردن و نشستن در بازی بعدی کافی نخواهد بود، زیرا این بار آنها ملزم به شکار تیم حریف، یعنی منچسترسیتی که در حال تعقیب سه جام است، هستند. این وضعیت می‌تواند به نفع نیوکاسل باشد و این تیم ممکن است از آن بهره‌مند شود و شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشد.

نیوکاسل می خواهد فصل را با بهترین حالت ممکن تمام کند

این فصلی که در حال اتمام است بسیار موفق برای نیوکاسل در حال شکل گیری است؛ زیرا تیم در چهار بازی خانگی اخیر پیروز شده است و به نظر می‌رسد قادر به ایجاد شرایط مناسب برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد هستند. با این حال، این عبارت ممکن است یک بیانیه بیش از حد تحمیلی باشد و برای تأیید آن نیاز به بررسی بیشتری داریم.

نتایج مثبت و راحت در بازی‌های خانگی نیوکاسل برابر تاتنهام و ساوتهمپتون، همراه با پیروزی 4-1 در بازی خارج از خانه در برابر اورتون، نشان می‌دهد که تیم ادی هاو به خوبی عملکرد می‌کند و از نظر قدرتمندی در حال بهبود است.

نیوکاسل توانست تاتنهام را با نتیجه 6-1 و ساوت‌ همپتون را با نتیجه 3-1 شکست دهد؛ بنابراین به نظر می‌رسد آرسنال قادر به چالش قوی برای تیم حریف باشد، اما آنها ممکن است با مشکلاتی در بازی مواجه شوند و در پیش بینی شده به مشکل برخورد کنند. به همین دلیل، پیش‌بینی می‌کنیم که تیم میزبان با نتیجه 2-1 پیروز خواهد شد؛ زیرا در این فصل تنها در برابر لیورپول در خانه در لیگ شکست خورده‌اند.

ویلسون در این بازی می تواند تاثیر گذار باشد.

نیوکاسل به روزهای خوبی بازگشته است و یکی از بهترین بازیکنان این تیم، مهاجم کالوم ویلسون بوده است که به دفاع‌های تیم‌های حریف در لیگ برتر، مشکل‌ساز شده است و عملکرد بسیار موفقی داشته است.

کالوم ویلسون، مهاجم سابق بورنموث، به چالشی که توسط الکساندر ایزاک، مهاجم برتر و تازه وارد رئال سوسیداد، ایجاد شده است، با پاسخ خوبی روبرو شده و مربی نیوکاسل، ادی هاو، از این‌که رقابت بین دو گلزن برتر تیمش، بهترین عملکردشان را به نمایش گذاشته، بسیار راضی و خوشحال است.

کالوم ویلسون در سه بازی اخیر خود پنج بار دروازه حریفان را باز کرده است و می‌توان انتظار داشته باشیم که او با بهره‌گیری از هر نقصی در دفاعی آرسنال، در بازی بازدیدکننده‌ها، به عملکرد برتری دست پیدا کند، زیرا آرسنال قصد دارد در شمال شرق انگلیس به شکل حماسی بازی کند.”

پیش بینی ما برای این مسابقه برد مساوی تیم نیوکاسل می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم وستهم یونایتد و منچستریونایتد

  • در چهار بازی خانگی اخیر وست هم، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند.
  • منچستریونایتد در پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها یک بار موفق به نگه داشتن دروازه خود بوده‌ است.
  • همچنین، این تیم تنها در دو بازی از هشت بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها، به عنوان تیم مهمان پیروز شده است و در بقیه بازی‌ها نتیجه مثبتی کسب نکرده است.

موقعیت منچستر یونایتد در جایگاه چهارم جدول با خطر مواجه است!

در روز یکشنبه، تیم‌های وست هم و منچستریونایتد در ورزشگاه لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت و این بازی می‌تواند برای هر دو تیم، در بخش‌های مختلف جدول لیگ، تأثیرات قابل توجهی داشته باشد.

سه شکست پیاپی وست هم، باعث شده‌است که این تیم با چهار بازی باقی‌مانده، فقط چهار امتیاز بیشتر از ناحیه سقوط فاصله داشته باشد. از سوی دیگر، چند هفته پیش، صعود منچستریونایتد به جایگاه چهارم تقریباً قطعی به نظر می‌رسید، اما پس از شکست در هفته گذشته در برابر برایتون، این اتفاق دیگر قطعی نیست.

میزبان برای بازی در برابر منچستریونایتد، ممکن است همچنان بدون حضور دکلن رایس، نایف آگرد و توماس سوچک باشند؛ زیرا که در بازی قبلی هم نیز حضور نداشتند. از سوی دیگر، منچستریونایتد علاوه بر لیست طولانی بازیکنان دچار آسیب، هیچ نگرانی تازه‌ای در مورد بازی روز یکشنبه ندارد.

هر دو تیم قابلیت گلزنی دارند!

منچستریونایتد به عنوان مهمان، برای برد در این بازی، بیشترین شانس را دارد و جالب اینکه در برابر وست هم، رکورد خوبی دارد؛ زیرا که در سه دیدار اخیر، از جمله دو بازی در فصل جاری، همه بازی‌ها را برنده شده‌است. با این حال، مقابله با وست هم در لندن خواهد بود و همه‌ی این پیروزی‌ها در ورزشگاه اولدترافورد بوده‌اند. در حالی که وست هم در ده بازی اخیر خود در خانه، در تمامی رقابت‌ها، تنها در دو بازی شکست خورده‌است، پس این تیم نیز قابلیت دفاع از زمین خود را دارد.

با توجه به این موضوع، بازار گلزنی بهترین گزینه برای شروع شرط‌بندی اصلی به نظر می‌رسد و انتخاب گلزنی هر دو تیم یکی از شرط های جذاب این بازی می باشد. در چهار بازی اخیر خانگی وست هم، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند و این تیم در ده بازی خانگی اخیر خود، همیشه موفق به گلزنی شده‌است. بنابراین، پیش‌بینی برای گلزنی هر دو تیم در این بازی، به نظر می‌رسد جذاب باشد.

تیم اریک تن هاگ در پنج بازی اخیر خارج از خانه‌ اش، تنها یک بار موفق به نگه داشتن دروازه خود بوده‌اند و در حرکت به سمت دروازه حریف و ایجاد موقعیت، با مشکل مواجه شده‌اند. با این حال، در مقابل تیم وست هم که در سه بازی اخیرش نه یک و نه دو، بلکه نه گل دروازه خود را نگه نداشته‌است، انتظار می‌رود که توانایی گلزنی را داشته باشند.

احتمالاً نتیجه‌ی بازی مساوی خواهد بود.

نتیجه‌ی یک بر یک (1-1) به نظر می‌رسد پیش‌بینی درستی برای این بازی باشد؛ زیرا هر دو تیم به دنبال کسب امتیاز هستند. وست هم شاید در سه بازی اخیر خود شکست خورده‌باشد، اما در آخرین بازی خانگی خود در برابر لیورپول، شاید به نتیجه‌ی مناسبی دست نیافته‌باشد و همچنین اخیراً با آرسنال در ورزشگاه لندن تساوی کرده‌است. بنابراین، با توجه به شرایط هر دو تیم، پیش‌بینی برای مساوی به نظر می‌رسد مناسب باشد.

منچستریونایتد در لیگ برتر تنها یک برد در پنج بازی خارج از خانه خود داشته‌است و با یک شکست سخت 1-0 در برابر برایتون وارد این بازی شده‌است. شکست‌های آنها در بازی‌های خارج از خانه، مانعی در راه صعود به لیگ قهرمانان اروپا شده‌اند؛ بنابراین، در این آخر هفته، ممکن است مجبور باشند به قبول نتیجه‌ی مساوی برسند.

پیش بینی ما برای این بازی برد مساوی منچستر یونایتد می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *