آنالیز و بررسی آماری بازی های فوتبال جهت شرط بندی

پیش بینی بازی بین دو تیم تاتنهام و برنتفورد

  • از چهار بازی اخیر تاتنهام در خانه، در 3 بازی، هر دو تیم گلزنی کرده‌اند.
  • در هشت بازی اخیر تاتنهام، حداقل سه گل به ثمر رسیده است.
  • برنتفورد، در سه بازی اخیر خود پیروزی کسب کرده است.

تاتنهام ناامید وارانه در انتظار پایان فصل هستند!

در نیم فصل دوم، عملکرد تاتنهام بسیار ناامیدکننده بوده و آن‌ها نه تنها از رقابت برای کسب جایگاه در بالای جدول خارج شده‌اند، بلکه به طور کامل به هم ریخته‌اند. این عبارت نشان می‌دهد که تیم در شروع نیم فصل دوم به خوبی عمل نکرده و از رقابت برای کسب جایگاه در بالای جدول کناره‌گیری کرده است. همچنین، آن‌ها در حال حاضر به طور کامل از راه خارج شده‌اند و دیگر قدرت کنترل بر سرنوشت خود را ندارند.

رفتن آنتونیو کونته باعث شده که تاتنهام از هماهنگی و نمایش بازی های خوب خودش دور شود و پا در مسیری نامعلوم بگذارد و هیچ راه‌حل فوری برای مشکل مدیریتی آن‌ها وجود ندارد. همچنین، با توجه به این که هیچ راه‌حلی برای مسئله مدیریتی فوری ارائه شده، پایان فصل تحت رهبری موقت رایان میسون بهترین گزینه به نظر می‌رسد. به عبارت دیگر، تیم در حال حاضر دچار نقصان و ناهماهنگی در مدیریت و رهبری است و بدون یافتن یک مدیر جدید، انتظار بهبودی در عملکرد آن‌ها در آینده نیست. در نتیجه، پایان فصل تحت رهبری موقت رایان میسون بهترین گزینه ممکن برای کنترل شرایط نامطلوب فعلی است.

هرچند هری کین درخط حمله خود عملکرد خوبی داشته، اما دفاع تاتنهام به شدت نامناسب و ناهماهنگ بوده و برای آرام کردن خشم طرفداران وفادار، تنها یک پیروزی در بازی آخر فصل خانگی مقابل برنتفورد کافی نخواهد بود. به همین دلیل، نیاز به اقدامات بیشتری برای بهبود عملکرد دفاعی و بازگرداندن اعتماد طرفداران به تیم وجود دارد. به طور خلاصه، این عبارت نشان می‌دهد که عملکرد دفاعی تاتنهام بسیار نامناسب است و تنها یک پیروزی در بازی آخر فصل خانگی مقابل برنتفورد کافی نیست تا اعتماد طرفداران به تیم بازگردد، در حالی که هری کین در حوزه حمله عملکرد خوبی داشته است. برای رفع نارضایتی طرفداران، نیاز به اقدامات بیشتری برای بهبود عملکرد دفاعی تیم و تصحیح وضعیت نامناسب آن‌ها وجود دارد.

تاتنهام در 8 بازی اخیر 19 گل دریافت کرده اند، این واقعیت باعث شده که برنتفورد باور بیشتری به خود داشته باشد و با این باور، می‌توانند با تسلط بر تاتنهام، به پیروزی‌های اخیر خود در لندن در دیدارهای دیگر با چلسی و وست هم اضافه کنند.

احتمالا در این بازی یکی از دو تیم زود به گل برسند!

با اعلام محرومیت هشت ماهه آیوان تونی به دلیل نقض مقررات شرط‌بندی، برنتفورد در نهایت می‌داند که در چه موقعیتی قرار دارد. با این حال، آن‌ها هنوز هم با حملات خود تهدید آمیز هستند و ممکن است به راحتی دفاع ناپایدار تاتنهام را شکست دهند.

با این حال، برنتفورد از ده بازی اخیر خود تنها در 2 بازی موفق به نگه داشتن دروازه خود بوده است، لذا شاید در این بازی هم مانند بسیاری از بازی‌های اخیر تاتنهام، فرصت‌های فراوانی برای گلزنی وجود داشته باشد.

در چهار بازی اخیر تاتنهام در خانه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند و در هشت بازی اخیر خود در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر نیز همیشه موفق به گلزنی شده‌اند. به همین دلیل، به طور معمول، هر دو تیم فرصت‌های خوبی برای گلزنی دارند که در واقع اتفاق معمولی است.

اما به نظر می‌رسد این دو تیم تقریباً با هم متعادل هستند و بسیار سخت است بین آن‌ها تمایز قائل شد، بنابراین پیش بینی نتیجه‌ی درست ۲-۲، جذاب به نظر می‌رسد.

در واقع، همین اتفاق در دیدار تیم‌ها در زمین خانگی برنتفورد در اوایل فصل رخ داد، هنگامی که در هر دو سمت زمین فرصت‌های فراوانی به وجود آمد و احتمالاً ما می‌توانیم الگوی تکراری از این بازی را مشاهده کنیم.

گلزنی هری کین گزینه خوبی است

شایعات در حال گسترش هستند که این ممکن است آخرین بازی خانگی هری کین در تیم تاتنهام باشد و با توجه به فصل ناامیدکننده ریچاردلیسون، هونگ‌مین سون و دئیان کولوسفسکی، بدون شک هری کین به عنوان بزرگ‌ترین تهدید گل تیم تاتنهام شناخته می‌شود.

پیشنهاد ما برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم بورنموث و منچستریونایتد

  • منچستر یونایتد در شش بازی اخیر خود در لیگ، شش بار مقابل بورنموث برنده شده است.
  • تنها تیم در نیمه بالای جدول لیگ برتر که کمترین تعداد گل را نسبت به منچستر یونایتد به ثمر رسانده است، استون ویلا است.
  • از هفت بازی خارج از خانه یونایتد در لیگ، پنج بازی دارای کمتر از سه گل بوده‌اند.

بورنموث می تواند امتیاز کسب کند!

بسیاری از مردم معتقد بودند که سقوط بورنموث در این فصل تقریباً قطعی است و این احساس تنها چند هفته پیش تقویت شده بود، اما گرگ‌ نارنجی‌ها موفق شده‌اند وضعیت خود را در لیگ برتر تضمین کنند. این بدان معنی است که در آخرین بازی خانگی لیگ خود در فصل مقابل منچستر یونایتد، یک مراسم جشن و شادی برگزار خواهد شد.

تیم گری اونیل در هفته‌های پایانی فصل، به دقت آنچه که نیاز داشتند را انجام داده‌اند. با کسب پنج برد در نه بازی اخیر خود، از انتظارات فراتر رفته‌اند.

با برد آخرین لحظه در برابر تاتنهام، تیم گری اونیل یک پاداش غیرمنتظره را به دست آورده است. همچنین، برد در برابر تیم‌های مبارزه‌کننده مانند ساوتهمپتون، لیدز و لستر، که همگی در معرض نزول قرار دارند، به این معنی است که وظیفه به طور کامل انجام شده است.

با این حال، مشکل این است که حالا زمان استراحت است و این باعث آسیب‌پذیری بورنموث در برابر منچستر یونایتد می‌شود. منچستر یونایتد نمی‌تواند خود را استراحت دهد، زیرا برای تأمین حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده باید تلاش کند.

هنوز برای منچستر یونایتد کارهای زیادی باقی مانده است.

لیورپول هفت برد پیاپی را ثبت کرده و در رقابت برای قرار گرفتن در جایگاه چهارم با منچستر یونایتد، اکنون به دنبال آن هستند. بنابراین، اگر منچستر یونایتد قصد دارد در فصل بعد در رقابت‌های برتر اروپا حضور داشته باشد، نمی‌تواند اشتباهی بکند.

نیاز به برد همچنین فشار بیشتری را ایجاد کرده است، زیرا تیم یورگن کلوپ با تفاضل گل +18، که به دلیل پیروزی 7-0 اخیرشان مقابل منچستر یونایتد در آنفیلد کسب شده است، در مقابله گلی برتری دارند.

نگرانی‌ها وجود دارد که منچستر یونایتد در چهار بازی آخر خارج از خانه برنده نشده است – باخت 1-0 به برایتون و وست هم در دو بازی اخیر – اما به نظر می‌رسد احتمال خوبی وجود دارد که آن‌ها بتوانند در برابر بورنموث این وضعیت را تغییر دهند. بورنموث در بازی 2-0 خود در برابر کریستال پالاس هفته گذشته نتوانست شوتی به سمت دروازه حریف بزند.

ممکن است یک گل کافی باشد برای منچستر یونایتد، اما آن‌ها باید در لحظه‌ای که بیشترین نیاز به برد دارند، وظیفه خود را به پایان برسانند.

اریکسن می تواند تعیین کننده باشد.

منچستر یونایتد امیدوار است که گلزن برتر خود، مارکوس رشفورد، پس از آسیب، در دسترس باشد، اما یک بازیکنی که ممکن است به عنوان یک گلزن جالب در هر لحظه‌ای انتخاب شود، هافبک کریستیان اریکسن است.

باید به دسامبر برگردید تا آخرین باری که این هافبک دانمارکی دروازه را آب نموده است را پیدا کنید. اما در ده ظاهری اخیر خود، او بیست بار تلاش برای گلزنی داشته است و ممکن است در دسترس باشد تا با یک ضربه مهم تیم خود را یاری کند.

پیشنهاد ما برای این بازی تعداد گلهای کمتر از 2.5 می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *