آنالیز و بررسی بازی های لیگ قهرمانان اروپا

پیش بینی بازی بین دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید

  • منچستر سیتی در ۱۵ بازی متوالی اخیر خود در خانه برنده شده است.
  • ارلینگ هالاند در ۱۴ بازی اخیر خود موفق به ۱۹ گل زدن شده است.
  • رئال مادرید در ۱۶ بازی رقابتی اخیر خود در ۱۵ بازی به ثمر رسانده است.

دو تیم در شرایط یکسانی به مصاف هم میروند.

پس از تساوی ۱-۱ در برنابئو، نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در وضعیت بسیار حساسی قرار دارد. با این حال، منچستر سیتی با فرصت فوق‌العاده‌ای برای گرفتن انتقام از رئال مادرید و رسیدن به دومین فینال لیگ قهرمانان اروپا در روز چهارشنبه به عنوان میزبان بازی شناخته می‌شود.

منچستر سیتی در نیمه اول بازی در مادرید، از برتری بیشتری برخوردار بود، اما با این حال با نتیجه یک بر صفر در نیمه اول عقب افتاد. در نیمه دوم بازی، با گل زیبای کوین دبروین، این تیم موفق شد بتزی را به تساوی بکشد و به نوعی مقابله با بازی روان و تند حریف از سوی آنها بود. نتیجه این بازی، تساوی در نخستین دیدار این دو تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود که به نظر کاملاً منصفانه به دست آمد.

هالند غیر قابل مهار است و می تواند تعیین کنده باشد.

پس از پیروزی ۳-۰ در گودیسون پارک، منچستر سیتی به ۲۲ بازی بی‌شکست در تمام رقابت‌ها دست یافت و رکورد آنها در ورزشگاه اتحادیه (اتیحاد) حتی بهتر است، با ۱۵ پیروزی پشت سر هم در تمامی رقابت‌ها و ۵۲ گل به ثمر رسانده شده.

از ۵۲ گلی که منچستر سیتی به ثمر رسانده است، ۱۷ گل توسط ارلینگ هالاند بوده که او این تعداد گل را در تنها ۴۸ بازی به ثمر رسانده است. هالاند توانسته است ۳۵ گل خود را در ورزشگاه اتحادیه (اتیحاد) به ثمر برساند و در ۱۴ بازی اخیر خود ۱۹ گل را به ثمر برساند. علیرغم قد بلندی که دارد، هالاند به عنوان یکی از بهترین گلزنان تیم شناخته می‌شود و به خصوص در بازار شرط‌بندی گلزنان، به احتمال زیاد بهترین گزینه است.

نگرانی‌های مربوط به صدمات جسمانی باعث کاهش روحیه لوس بلانکوس شده است.

در فصل گذشته، تیم پپ گواردیولا به طرز مهیبی توسط رئال مادرید در این مرحله از رقابت‌ها حذف شد. در بازی برگشت در برنابئو، دو گل در آخر بازی توسط رودریگو به ثمر رسید و بازی به اضافه‌زمان گذاشته شد. در نهایت، کریم بنزما در دقیقه ۹۵ با گلی برنده، تیمش را به مرحله بعدی صعود داد.

با تاسف می‌گوییم که برای تیم کارلو آنچلوتی، حضور رودریگو و بنزما در بازی چهارشنبه نامشخص است و هر دو با مشکلاتی روبرو هستند. همچنین، ادواردو کاماوینگا پس از تحمل یک تاکل سنگین در بازی آخر هفته، از زمین خارج شد.

حتی اگر بازیکنان مورد نظر سالم باشند، این بازی یک آزمون بزرگ برای لوس بلانکوس خواهد بود. آن‌ها دو بازی اخیر خود را در لیگ قهرمانان در خانه منچستر سیتی از دست داده‌اند و هم‌اکنون با دو شکست متوالی در حوزه خارج از خانه در مقابل خیرونا و رئال سوسیداد به این بازی می‌روند. در مقابل، منچستر سیتی به عنوان یکی از بهترین تیم‌های اروپا شناخته شده است و منتظر پیروزی آن‌ها در این بازی در برابر لوس بلانکوس هستم.

لوس بلانکوس در پنج بازی اخیر خود در برابر منچستر سیتی، هشت گل به ثمر رسانده‌اند و تنها در یک بازی از نه دیدار اخیر لیگ قهرمانان، نتوانسته‌اند گلی به ثمر برسانند. همچنین، در ۱۵ از ۱۶ بازی رقابتی اخیر خود، گلزنی کرده‌اند و در ۸ بازی از ۱۲ بازی اخیر، گل خورده‌اند، با وجود توان حمله‌ای منچستر سیتی. بنابراین، پیش‌بینی پیروزی منچستر سیتی با گلزنی هر دو تیم، به عنوان یک گزینه جذاب محسوب می‌شود.

پیش‌بینی نتیجه 3-1 نیز جذاب به نظر می‌رسد. منچستر سیتی در چهار بازی خانگی اخیر، در چهار بازی سه گل به ثمر رسانده‌اند و در دو بازی خانگی آخر خود در برابر لوس بلانکوس، شش گل به ثمر رسانده‌اند، در حالی که از میانه ژانویه تاکنون، در هیچ رقابتی در خانه بیش از یک گل نخورده‌اند.

پیش بینی ما برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *