آنالیز و بررسی بازی های فوتبال د راین هفته

پیش بینی مسابقه بین دو تیم لستر سیتی و لیورپول

  • لسترسیتی تا کنون در تمام بازی‌های خانگی خود با تیم‌های رده بالای جدول، شکست خورده است.
  • لیورپول با پیروزی در شش بازی پیاپی وارد این بازی می‌شود.
  • در 10 بازی اخیر تیم لستر هر دو تیم موفق به گلزنی شده اند.
  • محمد صلاح در شش بازی از هفت بازی اخیر خود، گلزنی کرده است.

مشکلات تیم لستر در حال افزایش است!

بعد از تحمل یک شکست سنگین ۵-۳ در برابر تیم فولام در ابتدای هفته، امیدهای لیستر برای بقا در لیگ به طور چشمگیری ضربه خورده بود. بازی دوشنبه با لیورپول می‌تواند آنها را به سمتی سوق دهد که به نزدیکی بیشتری از قطعی شدن حضور در لیگ قهرمانی انگلیس برسند، زیرا سرمربی موقت تیم، دین اسمیت، در پنج بازی قبلی خود مقابل یورگن کلوپ، چهار بار شکست خورده است.

بسیار سخت است تصور کرد که لیورپول در 5 بازی قبلی خود با لیستر در شرایطی قرار داشته باشد که در حال حاضر به آن دست یافته‌اند. لیورپول با پیروزی در شش بازی متوالی اخیر در لیگ، امیدهای کمی را که در رسیدن به چهار تیم برتر لیگ داشتند، به اعتقاد واقعی تبدیل کرده‌اند. در حالی که آنها به یک اشتباه از نیوکاسل یا منچستر یونایتد نیاز دارند، لیورپول حداقل به دنبال رساندن آن به روز آخر رقابت‌ها خواهد بود.

لستر در بدترین شرایط ممکن قرار دارد

به طور عجیبی، لیستر در مقایسه با تیم‌های ناتینگهام فارست، بورنموث و لیدز، تنها رکورد دفاعی بهتری دارد، در حالی که بیشترین تعداد گل را نیز نسبت به این سه تیم زده است، با این حال، آنها در جایگاه پایین‌تری نسبت به دو تیم هستند و با یک تیم نیز در جایگاه برابری قرار دارند. ثعلبان به دلیل ناتوانی در بهره‌گیری از تهدید حملاتی خود، نمی‌توانند به موفقیت‌های بیشتری دست یابند، در حالی که به دلیل آسیب‌های متعدد در دفاع خود، ناپایدار بوده و در هر بازی میانگین 1.83 گل دریافت می‌کنند.

تیم لستر از 10 بازی اخیر در 9 بازی ، شاهد گلزنی توسط هر دو تیم بوده اند. بنابراین، آنها باید با اعتماد به نفس به توانایی آسیب زدن به تیم لیورپول که در فصل جاری به طور کامل در مسائل دفاعی موفق نبوده، نگاه کنند. در واقع، لیورپول در ۷۶ درصد از بازی‌های خارج از خانه خود، گل را دریافت کرده اند و تنها یک بار در برابر یکی از حریفان خود توانسته‌اند بدون گل دروازه خود پیروز شوند.

رکورد خوب گلزنی میزبان باید باعث شود که حداقل یک فرصت را در برابر لیورپول به گل تبدیل کنند، اما آمار خوب لیورپول که در 6 بازی اخیر خود پیروز بوده اند و توانسته اند ۱۷ گل بزنند، از جمله پیروزی ۶-۱ در بازی خارج از خانه با لیدز، نشان دهنده توانایی بسیار بالای خط حمله این تیم است. با توجه به اینکه لستر در تمام بازی‌های خانگی خود با تیم‌های برتر لیگ شکست خورده‌اند، پیش‌بینی می‌شود که لیورپول با حضور دروازه‌بان حریف و با استفاده از قدرت حمله خود، توانایی برد با حضور گلزنی را داشته باشد.

محمد صلاح در بازی امروز تعیین کننده خواهد بود!

محمد صلاح در این بازی به عنوان یکی از مهاجمان برتر لیورپول باید مورد توجه قرار گیرد، زیرا در حال تعقیب رکورد تاریخی است که به عنوان اولین بازیکن لیورپول در سه فصل پیاپی با بیش از ۲۰ گل در لیگ انگلیس به ثبت می‌رسد (رکوردی که به دوران راجر هانت در دهه ۶۰ میلادی بر می‌گردد). وی تنها یک گل به این رکورد نیاز دارد و در شش بازی اخیر، حداقل یک گل به به حریفان خود زده و هفت بار توپ را به دروازه مقابل هدایت کرده است. با این حال، در مقابل دفاع ضعیف لیستر، او به نسبت خوبی به قیمت گذاشته شده و می‌تواند به شبکه مقابل تیم میزبان شلیک کند.

پیشنهاد ما برای این بازی برد تیم لیورپول می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم رئال بتیس و رایو وایکانو

  • تیم رئال بتیس در سه بازی اخیر خانگی خود در لالیگا، سه بار برنده شده و در بازی های مقابل تیم های برتر مانند رئال مادرید و رئال سوسیداد، نتایج قابل قبولی کسب کرده است.
  • تیم رایو وایکانو در چهار بازی اخیر خود به عنوان مهمان در لالیگا، چهار بار شکست خورده است.
  • تیم رئال بتیس در سه بازی اخیر خانگی خود، توانسته کلین شیت کند و در برابر تیم های مختلف بازی های خانگی خود را با موفقیت به پایان برساند.
  • تیم رایو وایکانو در سه بازی اخیر خود به عنوان مهمان نتوانسته گلی به ثمر برساند.

رئال بتیس در این روزها آماده تر از حریف خود می باشد

در دیدار مهم خانگی شب دوشنبه، تیم رئال بتیس با پیروی از استراتژی منوئل پله‌گرینی، می‌تواند به عنوان حریف تیم رایو واله‌کانو، جایزه لیگ اروپا را به دست آورد.

رئال بتیس در فصل جاری در لیگ اروپا بازی‌های خوبی داشته و در فصل بعد نیز می‌خواهد به رقابت‌های مشابه بازگردد، اما باید در جلوی سه تیم دیگری که همچنان در فاصله نزدیکی به جایگاه ششم فعلی آن‌ها هستند، جای خود را حفظ کند.

رایو وایکانو یکی از سه تیمی است که در فاصله نزدیکی از رئال بتیس قرار دارند، اما چالش آن‌ها بر اساس فرم خوب خانگی شان ساخته شده و نتایج بیرون از خانه برای آندونی ایرائولا و تیمش دشوار بوده است. آن‌ها در پنج بازی اخیر خارج از خانه، با چهار شکست و یک مساوی مواجه شده‌اند و به نظر می‌رسد توانایی برانگیختن جایگاه رئال بتیس را ندارند.

رئال بتیس می تواند در بازی امشب پیروز شود

رئال بتیس در بازی‌های اخیر، با نتایج مختلفی روبرو شده و برای شرط بندی کننده گان کمی سخت شده است. اما پیروزی آن‌ها با نتیجه یک بر صفر در مقابل تیم خوب خانگی آتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سان مامس، نتیجه‌ای است که می‌توان برای دوران پایانی بازی‌ها به آن اتکا کرد.

رئال بتیس تنها یکی از شش بازی خانگی اخیر خود را با شکست به‌ پایان رسانده است، که در آن بازی با کادیز در نیمه‌ی اول بازی یک نفر از بازیکنان خود را از دست دادند و پس از یک ساعت بازی، به 9 نفر کاهش یافتند. این شکست به عنوان یک حوادث خاص می‌تواند در مقابل پیروزی‌های خانگی قوی در برابر مایورکا، والادولید و اسپانیول، به‌همراه مساوی با صفر صفر با رئال مادرید و رئال سوسیداد، به نظر برتر باشد.

با توجه به اعتماد به نفس در تیم رئال بتیس و فرصتی که در برابر یک تیم ضعیف در محیط بیرون از خانه دارند، به نظر می‌رسد که شرط برد تیم خانگی با ضریب کم، یک بازی با ارزش است. البته باید در نظر داشت که به دلیل مشکلات رایو وایکانو در به ثمر رساندن گل در محیط بیرون از خانه، پیروزی بدون گلزنی نیز قابل توجه است، اما ضرایب نتیجه بازی به میزان کافی جذاب هستند و نیازی به پیچیده کردن مسائل نیست.

پیشنهاد ما برای این مسابقه برد تیم میزبان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *