آنالیز و بررسی بازی های این هفته فوتبال

پیش بینی بازی بین دو تیم لاتزیو ولچه

  • لازیو در چهار بازی خانگی اخیرش در لیگ سری آ، چهار پیروزی کسب کرده است.
  • لچه در پنج بازی بیرون از خانه در لیگ، پنج بار باخته است.
  • فلیپه آندرسون در پنج بازی اخیرش در تیم لازیو، سه گل به ثمر رسانده است.

لاتزیو حق اشتباه ندارد

این یک بازی بسیار حیاتی در پایان فصل لیگ سری آ است که در روز جمعه در ورزشگاه المپیکو برگزار می‌شود. لازیو در این بازی به عنوان میزبان، با لچه که در معرض سقوط به لیگ پایین‌تر قرار دارد، می‌بایست بدون هیچ اشتباهی به مصاف حریف خود بروند. بنابراین، لازیو نمی‌تواند به هیچ عنوان باختی در این بازی را تحمل کند.

در رقابت برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا، تیم لازیو با شکست ۲-۰ مقابل AC میلان در ورزشگاه سان سیرو، از مزیت ۶ امتیازی خود کاسته شد. در حال حاضر، باقی مانده چهار بازی این تیم با تنها ۳ امتیاز پیشی از روسونری، که در رده بندی پایین‌تر از لازیو قرار دارد، باید با حریفان خود به مصاف بروند.

پس از بازی، سرمربی سابق تیم چلسی در کنفرانس مطبوعاتی ناامید و ناراحت به نظر می‌رسید. او در این کنفرانس، اشتباهات در فاز ساختاری بازی و ناتوانی سیرو ایموبیله در حمله تیمش را مورد بحث واقع کرد. با این حال، حریف لازیو در این بازی، تیم لچه که در پنج بازی خارج از خانه پیاپی باخت کرده، به نظر می‌رسد حریفی بسیار مساعد برای لازیو باشد.

فلیپه آندرسون، با زدن گل در بازی‌های اخیر، بار گلزنی تیم لازیو را بر عهده دارد و ساری به وی بسیار اعتماد دارد.

در یک بازی بسیار حیاتی برای جلوگیری از سقوط به لیگ پایین‌تر، تیم ژاله‌روسی در خانه خود به ورونا با نتیجه 1-0 شکست خورد و تنها دو تیر دروازه‌ای ضعیف در تمام بازی ثبت کرد. حریف آن‌ها، تیم ورونا که چند روز پیش با نتیجه 6-0 به دست اینتر شکست خورده بود، قبل از گل دورانگشتی سیریل نگونگه، فرصت‌هایی برای پیشی گرفتن در بازی داشتند.

با توجه به فرم خوب لازیو در خانه، قرار است آن‌ها به پیروزی برسند، اما باید توجه داشت که در فوریه فقط با نتیجه 1-0 مقابل تیم ضعیف سمپدوریا برنده شدند و در بازی اخیر خود نیز برای برد 2-0 مقابل ساسولو، گلی در دقیقه 92 نیاز داشتند. بنابراین، پیروزی لازیو در این بازی ممکن است به همراه مشکلاتی همراه باشد.

پیش بینی ما براین مسابقه برد بی دردسر تیم ساری می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم لنس و ریمس

  • تیم لنس با ۱۵ برد از ۱۷ بازی خانگی، بهترین رکورد خانگی در لیگ ۱ را داراست.
  • تیم ریمس در سه بازی اخیر خود در لیگ ۱، از جمله دو بازی بیرون از خانه، شکست خورده است.
  • لوئیس اوپندا با ۱۰ گل در ۸ بازی اخیرش در لیگ ۱، از جمله ۵ گل در ۴ بازی اخیر خود در ورزشگاه بولار-دللی، برای لانس به تندرستی شکست می‌زند.

باید دید که لانس پس از برد مقابل لس اولمپین، آیا موفق به ادامه پیروزی خود خواهد بود یا خیر.

با توجه به فرم بسیار خوب لنس در خانه، به نظر می‌رسد آن‌ها با پیروزی مقابل تیم میانی جدول ریمس، در جمع دومین تیم‌های لیگ ۱ قرار بگیرند. این بازی، جمعه در ورزشگاه بولار-دللیس برگزار خواهد شد.

تیم لنس با برد ۲-۱ مقابل لس اولمپینز، جایگاه مارسی را در جدول گرفت و تقریباً صعود به لیگ قهرمانان اروپا را برای فصل بعد برا خود تضمین کرد. این پیروزی، رکورد بی‌نظیر ۱۱ بازی بی‌شکست مارسی در بیرون از خانه را به پایان رساند که دارای بلندترین رکورد بی‌باختی در بین تیم‌های پنج لیگ برتر اروپا بود. به علاوه، لنس با این پیروزی، رکورد بهترین تیم خانگی لیگ ۱ را با ۱۵ برد از ۱۷ بازی بهبود بخشید.

با توجه به فرم بسیار خوب لنس، به نظر نمی‌رسد که در برابر تیم رم که امیدهای خود را برا کسب سهمیه اروپایی از دست داده است، باختی تلخ تجربه کند. در مقابل، تیم ریمس قبل از این بازی، تنها یک امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را کسب کرده بود و تنها با برد مقابل لیل، به مسیر صحیح بازگشت. با این وجود، به نظر می‌رسد لنس با فرم خود، بدون مشکلی می‌تواند این بازی را به نفع خود به پایان برساند.

لوئیس اوپندا در حال نزدیک شدن به رکورد ۲۰ گل است.

فالورین بالوگون در حال حاضر دچار مشکلاتی در گلزنی شده است و در6 بازی آخر خود فقط یک بار توانسته است گلزنی کند – این گل هم از روی نقطه پنالتی بود. همچنین در تیم ریمس، هیچ بازیکن دیگری قابلیت جایگزینی بالوگون را ندارد و تیم در سه از آخرین ۴ بازی خود نتوانسته است گلی به ثمر برساند.

لوئیس اوپندا، مهاجم لنس، به طور کاملاً متفاوت با بالوگون، در فرم بسیار خوبی در گلزنی به سر می‌برد. با داشتن ۱۰ گل در ۸ حضور اخیرش، تعداد گل‌هایش در لیگ در این فصل به ۱۹ رسیده است. او در بازی روز شنبه با یک سری به خانه در پست عقبی، گل تعیین کننده را به ثمر رساند و با این گل، در آخرین ۴ بازی خانگی خود، پنج گل به ثمر رسانده و به یکی از بهترین گلزنان لیگ تبدیل شده است. به همین دلیل، او به عنوان یکی از گزینه‌های خوب و قابل اطمینان برای گلزنی در هر لحظه، محسوب می‌شود.

لانس در پنج از آخرین شش بازی خانگی خود بیش از یک گل زده است و به نظر می‌رسد این روند در این بازی نیز ادامه خواهد داشت. با توجه به فرم فوق‌العاده خوب لوئیس اوپندا و توانایی تیم در زدن گل، شرط برد لانس با بیش از ۱.۵ گل در بازی، به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب و معقول، می‌تواند در نظر گرفته شود.

پیشنهاد ما برای این مسابقه تعداد گل های بیشتر از 1.5 برای تیم لنس می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *