آنالیز و پیش بینی بازی های لیگ جزیره

پیش بینی مسابقه بین دو تیم منچسترسیتی و وستهم

  • منچسترسیتی در پنج بازی خانگی اخیرش، بالای ۳.۵ گل در هر بازی به ثمر رسانده است که این باعث شده تا بازیکنان و طرفداران آن‌ها شرط‌های برنده‌شدن پیش‌بینی کنند.
  • همچنین، در چهار بازی اخیر وست هم، حداقل چهار گل در هر بازی به ثمر رسیده است.
  • علاوه بر این، منچستر سیتی در ۱۳ بازی خانگی اخیرش در تمام رقابت‌ها پیروز شده است که نشان از قدرت این تیم در خانه دارد.
  • همچنین، جان استونز در سه بازی اخیر لیگ انگلیس، دو گل به ثمر رسانده است که نشان از فرم بالای او در آخرین بازی‌هاست.

منچستر سیتی برای قهرمانی می جنگد

منچسترسیتی با پیروزی مقابل تیم فولهام در طی هفته، به جایگاه اول جدول لیگ برتر انگلستان صعود کرد. با این حال، زمانی که منچسترسیتی در حالی در مقابل وست بازی خواهد کردکه دیروز تیم آرسنال با بردش مقابل تیم چلسی موقتا به صدر جدول رسیده است.

با توجه به بازی های خوب تیم فوتبال منچسترسیتی، محتمل است که آن‌ها در مقابل تیم وست هم همین روال را جلو ببرند. با این حال، در برابر یک حریف که هنوز نیاز به امتیاز برای تضمین بقای خود دارد، در استادیوم اتحادیه، ممکن است با دشواری مواجه شوند و بازی آن‌ها به راحتی پیش نرود.

در بازی تیم منچسترسیتی در برابر تیم فولهام در طول هفته، کوین دبروینه به دلیل یک مصدومیت جزیی، حاضر نبود. پس از این بازی، سرمربی تیم گواردیولا، فقط گفت که “او دچار آسیب شده و نتوانست به سفر بپردازد”. با این وجود، هنوز مشخص نیست که آیا او در بازی مقابل تیم وست هم شرکت خواهد داشت یا خیر.

ناتان آکه مدافع چپ تیم منچستر سیتی ، در سه بازی اخیر، از جمله در بازی مقابل تیم فولهام، حاضر نبود و به نظر می‌رسد احتمال بازگشت او به ترکیب اصلی کاهش یافته باشد. همچنین، در تیم مهمان، ژانلوکا سکاماکا حاضر نیست و همچنین کورت زوما، به دلیل خروج زودهنگام در بازی تیم وست هم در برابر کریستال پالاس، در دسترس نخواهد بود.

آیا وستهم حریف راحتی برای منچستر سیتی خواهد بود؟

در ورزشگاه کریون کاتج، تیم منچسترسیتی در برابر تیم فولهام، پس از لغو پنالتی زودهنگام ارلینگ هالاند، مورد تهدید قرار گرفت. با این حال، در پایان بازی، منچسترسیتی با نتیجه ۲-۱ توانست پیروز شود.

تیم فوتبال منچسترسیتی در ۱۳ بازی اخیر خانگی خود در تمامی رقابت‌ها، به نظر نامتوقف می‌آید و در همه این بازی‌ها به عنوان برنده میدان رفته است. در این بازی‌ها، تیم منچسترسیتی با ثبت ۲۷ گل، به میانگین ۴.۵ گل در هر بازی دست یافته است، که نشان از قدرت بالای حمله‌ای آن‌ها است.

با توجه به اینکه منچسترسیتی به عنوان برترین نامزد برای برد در این بازی شناخته شده است، شرط برد منچسترسیتی در بازار گلزنی ممکن است خیلی جذاب نباشد. در نتیجه، به نظر می‌رسد بازی تحت عنوان “بیشتر/کمتر” گل‌ها بهترین گزینه باشد، زیرا تیم وست هم همچنین ممکن است به تعداد گل‌ها اضافه کند. تیم وست هم در ۱۲ بازی پیاپی گلزنی کرده است و شرط بالای بیشتر از ۳.۵ گل به عنوان شرط اصلی، بهترین گزینه به نظر می‌رسد.

منچستر سیتی می تواند با اختلاف برنده شود

با توجه به قدرت منچسترسیتی در مقابل حریفانش، حتی در صورت غیبت دوبرین، شرط‌های هندیکپ نیز گزینه‌های جذابی هستند. به نظر می‌رسد منچسترسیتی به راحتی می‌تواند پیروز شود و نتیجه‌ای حداقل ۴-۱ به نفع این تیم پیش‌بینی می‌شود، زیرا تیم وست در آخرین بازی خود در برابر کریستال پالاس، چهار گل دریافت کرده است و دو پیروزی ۴-۱ منچسترسیتی در سه بازی خانگی اخیر ثبت شده است. همچنین، منچسترسیتی در شش بازی اخیر خود، در هشت بازی گل خورده است و احتمالاً گواردیولا ممکن است در صورت پیشروی بزرگ تیمش، برخی از بازیکنان کلیدی را از بازی خارج کند، زیرا تیمش در نزدیکی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد. در نتیجه، بازار هندیکپ می‌تواند گزینه مناسبی باشد برای پیش‌بینی نتیجه با فاصله بیشتری، ولی پیش بینی من به نتیجه ۴-۱ به نفع منچسترسیتی است.

پیش بینی ما برای این بازی برد قاطعانه تیم منچستر سیتی می باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم لیورپول و فولام

  • تیم لیورپول در چهار بازی اخیر خود پیروزی کسب کرده است، اما در پنج بازی اخیر نتوانسته کلین شیت کند.
  • تیم فولهام در بازی با منچسترسیتی در آخر هفته گلی به ثمر رسانده است، اما باید دید که آیا می‌تواند در برابر دفاع لیورپول نیز موفق باشد یا خیر.
  • دیوگو ژوتا نیز با پنج گل زده شده در چهار بازی اخیر، در حال حاضر در فرم بسیار خوبی قرار دارد.

تلاش لیورپول برای کسب جایگاه های بهتر در جدول

در روز چهارشنبه، تیم لیورپول در خانه برابر تیم فولهام به میدان خواهد رفت، در حالی که در تلاش است تا امیدهای ناچیز خود به رسیدن به جایگاه‌های برتر لیگ را حفظ کند. با توجه به بازی قوی تیم فولهام در آخر هفته در برابر منچسترسیتی، به نظر می‌رسد که لیورپول در برابر آنها با چالشی روبرو خواهد بود و قطعاً می‌توانیم بازی مشابه قبلی‌های لیورپول را تجربه کنیم.

ممکن است مهاجم رابرتو فیرمینو به دلیل مشکل عضلانی، در بازی در برابر تیم فولهام غایب باشد. از سوی دیگر، در تیم فولهام، الکساندر میتروویچ و تیم ریم به دلیل مصدومیت و تعلیق، برای بازی خود در برابر لیورپول در دسترس نخواهند بود.

لیورپول برای کلین شیت دچار مشکل می شود

در چند هفته اخیر، خط حمله لیورپول به خوبی عمل کرده و در پنج بازی اخیر، توانسته‌اند ۱۷ گل به ثمر برسانند و چهار بازی اخیر را به برد تبدیل کنند، اما در حوزه دفاعی، هنوز آنفیلد فضای زیادی برای بهبود دارد و لیورپول به نظر می‌رسد به حفظ دروازه خود، آسیب پذیر است.

در بازی لیورپول در برابر تاتنهام، تیم یورگن کلوپ تقریباً در معرض از دست دادن یک برتری ۳-۰ بود و تنها با گل زمان آخر دیوگو جوتا، موفق به کسب پیروزی شدند. این موضوع نشان می‌دهد که لیورپول در حفظ نتایج خود قابلیت بهبود دارد. به علاوه، این تیم در پنج بازی اخیر، قادر به حفظ دروازه‌های خود نبوده و در سه بازی اخیر خانگی، هفت گل را به ثمر رسانده اند. با این حال، با این نتایج ناامید کننده، توانستند امتیازات مهمی را کسب کنند.

در آخرین بازی خود، تیم فولهام موفق شد در برابر دفاع قوی منچسترسیتی یک گل به ثمر برساند و قبل از آن در شش بازی خارج از خانه پیاپی توانسته بود گلزنی کند، اما در آخرین سفر خود به ویلا با نتیجه ۱-۰ شکست خوردند. با این حال، با توجه به این نتایج، انتظار می‌رود که تیم فولهام در بازی برابر لیورپول نیز بتواند به شباهت آن‌ها عمل کرده و گلزنی کند، حتی اگر امتیازی برای آن‌ها قابل دسترسی نباشد.

ژوتا گزینه خوبی برای گلزنی می باشد

ژوتا، بازیکن لیورپول، در بازی برابر تاتنهام به عنوان بازیکن تازه وارد وارد بازی شد و با گلی که به ثمر رساند، تیمش را به پیروزی رساند. به نظر می‌رسد که او می‌تواند در بازی آینده تیمش به عنوان بازیکن اساسی به میدان برود. این بازیکن بین‌المللی پرتغالی، پنج گل و یک پاس گل در چهار بازی اخیر خود را به ثمر رسانده است و تنها در یکی از آن بازی‌ها نتوانست گلی به ثمر برساند. به همین دلیل، او به عنوان یکی از نامزدهای قوی برای ثبت گل در هر لحظه ای از بازی به نظر می‌رسد که باعث ترسی برای حریفان تیمش خواهد شد.

پیش بینی ما برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *