آنالیز باز یهای لیگ برتر در وان ایکس بت

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ناتینگهام فارست و برایتون

به ترتیب، این مطالب به این مفهوم هستند:

  • تیم ناتینگهام فارست در ۱۵ بازی خانگی اخیر خود، در ۱۴ بازی گل زده است.
  • برایتون پیش از مسابقه نیمه نهایی جام حذفی فدراسیون فوتبال انگلیس با منچستریونایتد، در ۹ بازی پیاپی گلزنی کرده بود.
  • تیم ناتینگهام فارست تنها در مقابل تیم‌هایی که در حال حاضر در جایگاه چهار تیم برتر لیگ هستند، از میزبانی خود باخته است، از میان سپتامبر تاکنون.

برایتون نیاز به ریکاوری دارد!

برایتون روز شنبه در یک بازی سخت در جام حذفی مقابل تیم منچستر یونایتد تن به شکست داد و امیدهایش برای کسب جام رو از دست داد و برای آماده شدن در مقابل ناتینگهام فارست نیاز به بازسازی دارد.

با وجود بازی‌های باقی‌مانده، سهمیه لیگ اروپا همچنان برای تیم برایتون در دسترس می باشد، اما آن‌ها در برابر تیم فارست که برای بقا مبارزه می‌کند، قرار دارند و بازی چهارشنبه آینده ممکن است به راحتی پیش نرود.

گلزنی برای هر دو تیم دور از دسترس نیست

پس از بازی سخت و 120 دقیه ای تیم برایتون در مقابل منچستر یونایتد و تعین نتیجه با زدن ضربات پنالتی در ومبلی، ممکن است گریبان گیر تیم برایتون باشد و با توجه به ایکنه بازی را واگذار کردند شرایط را برای این بازی سخت می کند. با توجه به اینکه ضریب برد تیم میزبان در این بازی 6.10 و ضریب برد یا مساوی این تیم 2.5 در نظر گرفته شده ، برد تیم میزبان یا حتی برد-مساوی جذاب به نظر می رسد. در این بازی بهترین گزینه برای شرط بندی انتخاب تعداد گل های زده شده میباشد.

تیم فارست در آخرین بازی خود با توجه به اینکه با نتیجه ۳ بر ۲ در مقابل لیورپول باخت، موفق شد دوبار گلزنی کند و به طور کلی در خانه قابلیت گلزنی خوبی دارد. در آخرین بازی خانگی قبل از اینکه در مقابل منچستر یونایتد با نتیجه ۲ بر صفر شکست بخورد، تیم استیو کوپر در ۱۴ بازی پیاپی در لیگ برتر انگلستان در خانه توانسته بود گلزنی کند. از سوی دیگر، تیم برایتون نیز قبل از مساوی ۰-۰ در بازی اخیر خود در ومبلی، در نه بازی پیاپی توانسته بود گلزنی کند.

تیم فارست با مشکلات جدی در دفاع خود روبرو است و خستگی ممکن است برای مدافعان مهمان تأثیرگذار باشد، بنابراین شرط برای هر دو تیم به ثمر رسیدن در این بازی جذاب به نظر می‌رسد.

تیم فارست می‌تواندامتیاز بگیرد

اگرچه تیم فارست در چهار بازی اخیر خود شکست خورده است، اما با نتایجی که در خانه کسب کرده است نشان داده و می‌تواند نتیجه‌ای مثبت از این بازی کسب کند. از زمان باخت در خانه به نتیجه ۳ بر ۲ در برابر تیم فولهام در میانه ماه سپتامبر، تیم فارست تنها در سه بازی خانگی خود شکست خورده است و همه این باخت‌ها در برابر تیم‌هایی از چهار تیم برتر لیگ بوده‌اند – در مقابل منچستریونایتد (دو بار) و نیوکاسل. بنابراین، تیم فارست می‌تواند در این بازی نتیجه‌ای مثبت کسب کند.

در بازار نتیجه‌ی دقیق، نتیجه‌ی ۲-۲ به نظر می‌رسد جذاب باشد، زیرا تیم فارست در سه بازی اخیر خانگی خود، از پنج بازی، سه بازی را تساوی کرده است و در سه بازی از آن‌ها دو گل توانسته به ثمر برساند. از سوی دیگر، در شش بازی آخر تیم برایتون در خارج از خانه، سه بازی تساوی دارد و در چهار بازی از آن‌ها دقیقاً دو گل به ثمر رسانده است و دو بازی از آن‌ها نیز با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسیده‌اند.

پیشنهاد من بای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد

پیش بینی مسابقه بین دو تیم منچستر سیتی و آرسنال

  • تیم منچسترسیتی در فصل جاری دو بار مقابل تیم آرسنال برنده شده است و در هفت بازی اخیر نیز مقابل آن‌ها پیروز شده است.
  • تیم آرسنال در سه بازی اخیر خود، که همه آن‌ها به تساوی ختم شده‌اند، هشت گل را به ثمر رسانده است، اما در ۱۴ بازی اخیر خود، همه گلزنی کرده است.
  • همچنین، تیم منچسترسیتی در ۱۲ بازی اخیر خود، ۱۱ بار پیروز شده است، اما در چهار بازی اخیر خود گل خورده است است.

قهرمانی به خطر می افتد چون سیتی میزبان آرسنال است

دیدار چهارشنبه بین منچسترسیتی و آرسنال ممکن است به شدت در تعیین قهرمانی لیگ برتر این فصل تأثیرگذار باشد، زیرا مدافع عنوان قهرمانی در خانه میزبان صدر جدید لیگ هستند.

آرسنال با پنج امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد، اما نسبت به تیم سیتی دو بازی بیشتری انجام داده است، به همین دلیل پیروزی آن‌ها باعث می‌شود تا با هشت امتیاز تفاضل، موقعیت بهتری در جدول به دست آورند و سرنوشت خود را به دست خودشان بسپارند. در صورت پیروزی منچسترسیتی، این تیم با مزیتی قابل توجه به مسابقات ادامه خواهد داد. در صورت تساوی، به دلیل بازی کمتری که انجام داده‌اند، همچنان به عنوان یک نتیجه مثبت در نظر گرفته خواهد شد.

تیم سیتی این روزها در بهترین فرم خود قرار دارد

با توجه به اینکه آرسنال در سه بازی اخیر خود نتوانسته است پیروز شود و با کسب تساوی با تیم های لیورپول، وست هم و ساوتهمپتون دچار تزلزل شده است. در این مرحله از رقابت‌ها باید بدون نقض و با تمرکز کافی وارد میدان شوند.

با توجه به اینکه آرسنال در برابر لیورپول و وست‌هم با ترکیب 2-0 به پیروزی نرسیده و در برابر ساوتهمپتون با وجود عقب‌تری 2-0 و 3-1، توانستند با اراده‌ی قوی خود یک امتیاز بگیرند، این فشارها ممکن است در عملکرد تیم آرسنال تاثیرگذارباشد.

در مقابل تیم منچسترسیتی، با ۱۱ پیروزی در ۱۲ بازی اخیر در حال حاظر در بهترین فرم خود می باشد و در دیدار برابر بایرن مونیخ در آلمان، با وجود مزیت ۳-۰ در دیدار اول، با تساوی به مرحله بعد رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است. پپ گواردیولا در آخر هفته توانست با استراحت دادن کوین دبروینه در بازی پیروزی ۳-۰ مقابل شفیلد یونایتد، چند بازیکن کلیدی دیگر را نیز از خط مقدم بازی بیرون بگذارد، در حالی که ارلینگ هالاند و جک گریلیش در نیمه دوم بازی به زمین نرفتند.

در فصل جاری، منچسترسیتی در دیدار رفت با نتیجه ۳-۱ در مقابل آرسنال برنده‌ شد و همچنین در رقابت‌های جام حذفی برابر آن‌ها پیروزی به دست آورد. در واقع، تیم منچستری در سال‌های اخیر نسبت به آرسنال غلبه کاملی داشته است و در هفت دیدار اخیر بین این دو تیم، همه را به برد تبدیل کرده است.

پیروزی منچسترسیتی در خانه، به شدت چشمگیر است، اما ضریب برد این تیم زیاد جالب نیست. بنابراین، برای دریافت ارزش بیشتر، پیروزی منچسترسیتی با گلزنی توسط هر دو تیم به عنوان یک گزینه خوب به نظر می‌رسد. آرسنال در هر یک از ۱۴ بازی اخیر خود گلزنی کرده است و تنها در سه بازی از ۲۲ بازی پس از بازگشت جام جهانی، نتوانسته است گلزنی کند، در حالی که منچسترسیتی در چهار بازی اخیر خود، گل دریافت کرده است.

پیش‌بینی درستی برای نتیجه این بازی، پیروزی منچسترسیتی با نتیجه ۳-۱ به نظر می‌رسد، زیرا آرسنال در سه بازی اخیر خود در برابر تیم‌هایی با کیفیت حمله کمتر، هشت گل دریافت کرده است.

پیشنهاد من برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *