آنالیز و بررسی بازی های این هفته لیگ برتر جزیره

پیش بینی مسابقه بین تیم های کریستال پالاس و ولورهمپتون

  • کریستال پالاس در چهار بازی اخیر خود پس از بازگشت روی هادسون به باشگاه بدون شکست بوده اند.
  • کریستال پالاس در چهار بازی اخیر خود مقابل ولورهمپتون، با دو گل در هر بازی برنده شدند.
  • ابراچی ایزی در سه بازی اخیرش سه گل به ثمر رسانده است.

تیم ولور همپتون هنوز از منطقه خطر نگذشته است

در روز شنبه، ولورهمپتون با وجود اینکه شروع قدرتمندی در ورزشگاه کینگ پاور داشت و توانست به گل اول دست یابد، نتوانست از وضعیت خوبی که داشت استفاده کند و با شکست 2-1 مقابل تیم لستر که در معرض بحران سقوط قرار داشت، شکست خورد. این شکست باعث شد آمار تیم ولور همپتون در بازی های خارج از خانه همچنان تاسف بار باشد.

این باعث می‌شود که تیم ولور همپتون که تحت فرماندهی خولن لوپتگی قرار دارد، تنها شش امتیاز از منطقه سقوط فاصله دارد. با این حال، پس از پیروزی‌های اخیر مقابل چلسی و برنتفورد، آنها به طور نسبی با اعتماد بنفس به این نتیجه رسیده‌اند که می‌توانند از یک نبرد طولانی برای جلوگیری از سقوط خودداری کنند.

اما در روز سه‌شنبه، آنها در حالی در برابر تیم کریستال پالاس قرار میگیرند که در حال حاظر در فرم قوی قرار دارند و ممکن است با مشکل مواجه شوند و نتوانند ار رکورد بازی های خانگی خود دفاع کنند.

بازگشت هادسون باعث افزایش انگیزه تیم کریستال پالاس شده است.

تیم فوتبال کریستال پالاس از زمان بازگشت روی هادسون به باشگاه متحمل شکست نشده اند. آنهابا پیروزی برابر تیم های لستر، لیدز و ساوتهمپتون توانستند خود را در جدول رده بندی سر و سامان بدهند.

با فرمی که الان تیم کریستال پالاس و فاصله نه امتیازی با سه تیم آخر جدول، به نظر می‌رسد از خطر سقوط به لیگ یک در امان باشد، اما آنها مشتاق هستند تا فصل را بهترین شکل ممکن به پایان برسانند.

ایزی می‌تواند نقش مهمی در پیروزی کریستال پالاس داشته باشد.

یکی از بازیکنانی که به نظر می‌رسد بازگشت هادسون باعث احیای کامل او شده است، ابرچی ایزی است. این بازیکن استعدادمند 24 ساله در چند بازی اخیر عملکرد عالی داشته و در چهار بازی اخیر خود سه گل به ثمر رسانده است. با گلزنی در هر دو بازی اخیر خود مقابل ولورهمپتون، او به نظر می‌رسد گزینه عالی برای گلزنی در روز سه‌شنبه باشد.

رکورد خانگی خوب ولورهمپتون باعث می‌شود تا آنها به عنوان برترین گزینه در این بازی شناخته شوند، اما کریستال پالاس باید بیش از یک امتیاز از این بازی بدست آورد. آنها در چهار بازی اخیر بی‌شکست بوده‌اند و ولور تنها در سه بازی از ده بازی اخیر خود پیروز شده است. به علاوه، کریستال پالاس در چهار دیدار اخیر خود با ولفز پیروز شده است.

پیشنهاد من برای این مسابقه برد مساوی ولورهمپتون می باشد.

پیش بینی مسابقه بین تیم های استون ویلا و فولام

  • استون ویلا چهار بازی اخیر خانگی خود را برده است.
  • استون ویلا در 9 بازی اخیر خود شکست نخورده اند و هفت بازی از آنها را بردند.
  • فولام در چهار بازی اخیر خارج از خانه خود سه بازی را واگذار کرده اند.

ویلا در تلاش برای قرار گرفتن در رده پنجم جدول رده بندی

تیم استون ویلا در پنج بازی پیاپی پیروز شده بود، اما در بازی مقابل برنتفورد شکست خوردند. با این حال، در روز یکشنبه، به دلیل شکست سنگین تاتنهام مقابل نیوکاسل، توانستند فاصله خود را با رتبه پنجم کاهش دهند.

اگر تیم استون ویلا در روز سه‌شنبه بتواند پیروز شود، آنها می‌توانند جایگاه تاتنهام را در جدول تسخیر کنند، زیرا تاتنهام تا پنجشنبه بازی ندارد. با این حال، فولامی‌هایی که در جایگاه میانی جدول هستند، پس از دو پیروزی پیاپی وارد این بازی می‌شوند و به عنوان یک چالش سخت برای ویلا خواهند بود.

استون ویلا در بازی های خانگی عملکرد موفقی داشته اند

ویلا در نه بازی اخیر بی‌شکست بوده‌اند و هفت بازی از آنها را بردند. همچنین، در چهار بازی خانگی اخیر خود، عملکرد عالی داشته‌اند و همه چهار بازی را بردند.

فولام در جایگاه نهم جدول قرار دارد و فاصله آن‌ها با میزبانشان تنها شش امتیاز است. آنها پس از دو پیروزی پیاپی مقابل لیدز و اورتون وارد این بازی می‌شوند. فولام در دیدار برگشت 3-0 پیروز شده بود، اما ویلا زیر نظر یونای امری با توجه به عملکرد متفاوتی که داشته‌اند، می‌توانند به عنوان یک حریف سخت مطرح باشند. بنابراین، احتمال تکرار نتیجه قبلی کم است.

فولامیها به دنبال قرار گرفتن در رده دهم جدول هستند، اما سخت به نظر می‌رسد که آنها در برابر ویلا که در فرم خوبی قرار گرفته ، به نتیجه‌ای برسند. به خصوص با توجه به تعلیق آلکساندر میتروویچ، بنابراین، برد خانگی بهترین گزینه برای شرط اصلی ما به نظر می‌رسد.

فولام ممکن است برای گلزنی موفق باشد.

موفقیت خانگی ویلا بر پایه عملکرد دفاعی قوی ساخته شده است و آنها در هر یک از چهار پیروزی اخیر خود در ویلا پارک، توانسته‌اند دروازه خود را نگه داری کنند.

با این حال، فولام معمولاً برای گلزنی موفق است و تنها در یکی از پنج بازی اخیر خود نتوانسته بود گلی بزند، در حالی که در شش سفر پیاپی به خارج از خانه، توانسته بودند گل بزنند.

پیشنهاد من برای این بازی برد تیم استون ویلا می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *