آنالیز و بررسی بازی های این هفته لیگ جزیره

پیش بینی بازی بین دو تیم چلسی و اورتون

– چلسی در سه بازی اخیر خود پیروز شده است.
– اورتون در 11 بازی خارج از خانه خود در تمام مسابقات نتوانسته بردی را کسب کند.
– چلسی در 7 بازی اخیر خود در خانه 5 کلین شیت داشته است.

چلسی در حال نشان دادن نشانه های پیشرفت

چلسی در هفته‌های اخیر توانسته است باز یهای خوبی از خود به نمایش بگذلرد و با سه پیروزی متوالی به بازی روز شنبه با اورتون می‌رود.

آبی‌های لندن در لیگ برتر مقابل لیدز و لستر و همچنین در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بوروسیا دورتموند به پیروزی رسیده‌اند، نتیجه‌ای که باعث شد آنها به یک هشتم نهایی رقابت‌های برتر اروپا صعود کنند.

دیدار اورتون فرصتی عالی برای چلسی به نظر می رسد تا بردهای خود را به 4 افزایش دهد، زیرا میهمان به دنبال پایان دادن به 11 بازی بدون برد دور از خانه هستند.

چلسی می تواند بدون گل خورده برنده شود

نتایج اخیر چلسی، به ویژه پیشرفت آنها در لیگ قهرمانان، کمی از فشار روی سرمربی گراهام پاتر کاسته است و بیشتر این موفقیت در استمفوردبریج به دست آمده است.

آبی های لندن در 4 بازی از 7 بازی اخیر خانگی خود پیروز شده اند و عملکرد دفاعی آنها بسیار عالی بوده است و چلسی در این دوره موفق به کسب 5 کلین شیت شده است.

میزبان ریب کمی برای پیروزی در روز شنبه دارد، بنابراین ارزش دارد کمی با این بازی بازی کنیم و با توجه به رکورد دفاعی چشمگیر چلسی در زمین خانگی، پیروزی برای میزبان به صفر می رسد.

اورتون در 3 بازی از 4 بازی آخر خارج از خانه خود موفق به گلزنی نشده است وآمار بسیار ضعیفی در زمین حریف دارد.

هاورتز این روزها آماده به نظر می رسد

کای هاورتز فصل بسیار ضعیفی را برای چلسی سپری کرده است، اما او شروع به یافتن اندکی فرم و پیشرفت کرده است و در هر دو بازی اخیر خود موفق به گلزنی شده است، در حالی که با 6 گل در 25 بازی در لیگ برتر، او تنها دو گل کمتر از او دارد.

بازیکن آلمانی تیم چلسی گزینه خوبی برای شرط بندی گلزن در هر زمان به نظر می رسد، در حالی که پیروزی 3-0 برای چلسی انتخاب صحیح امتیاز است.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ساوتهمپتون و تاتنهام

– ساوتهمپتون در انتهای جدول لیگ برتر قرار دارد و در اواسط هفته در خانه با نتیجه 2-0 مغلوب برنتفورد شد.
– اسپرز با برتری 3-1 مقابل ناتینگهام فارست در آخرین بازی خود به دور سه بازی بدون برد پایان داد.
– سون هیونگ مین در چهار بازی اخیر خود در لیگ دو گل زده است.

قدیس ها شانسی برای اسپرز دارند

تاتنهام در چند هفته گذشته توانست خود را در بین چهار تیم برتر جدول جای دهد و آنها می توانند با پیروزی در مقابل ساوتهمپتون در روز شنبه، جایگاه خود را در رده چهارم تقویت کنند.

قدیس ها در اواسط هفته گذشته در خانه مقابل برنتفورد با نتیجه 2-0 شکست خوردند و در قعر جدول لیگ برتر قرار گرفتند، اگرچه تنها دو امتیاز از امنیت فاصله دارند.

روبن سلز دوران، سرمربیگری قدیس را با پیروزی مقابل چلسی آغاز کرد و سپس در سه بازی بعدی چهار امتیاز کسب کرد، اما در دو بازی اخیر عملکرد ضعیفی داشته اند و به نظر می رسد که هر مربی جدید اکنون مسیر خود را طی کرده است.

قدیس ها آخر هفته گذشته مقابل منچستریونایتد یک تساوی باورنکردنی 0-0 کسب کردند، اما آنها نزدیک به یک ساعت مقابل منچستر 10 نفره بازی کردند، در حالی که در مقابل برنتفورد خیلی کم به جلو رفتند و علیرغم تسلط بر توپ برای مدت طولانی، فقط یک شوت به سمت دروازه زدند.

اسپرز طلسم سخت خود را با پیروزی مقابل ناتینگهام فارست در بازی هفته گذشته به پایان رساند و به نظر می رسد این بازی خارج از خانه فرصتی عالی برای پایان دادن به 4 بازی شکست خورده در خارج از خانه باشد. شاید تاتنهام بدشانس بود که در آخرین سفر خود مقابل وولوز شکست خورد، و ممکن است در مقابل تیم قدیس که اعتماد به نفس پایینی دارد و در حمله مشکل دارد، کمی موفقیت بیشتری کسب کند.

ساوتهمپتون ممکن است برای گلزنی مشکل داشته باشد، اما آنها خودشان در خط دفاعی سخت نگه می دارند و از زمانی که سلز هدایت سلس را برعهده گرفته است، در پنج بازی فقط سه گل دریافت کرده است.

اسپرز در هر یک از سه برد اخیر خود حداقل دو بار گل زده است، با این حال، بنابراین برد 2-0 برای میهمانان پیش بینی درست و منطقی امتیازی برای این مسابقه در سنت مری به نظر می رسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خروج از نسخه موبایل