آنالیز و بررسی بازی های لیگ جزیره در وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم لیورپول و برایتون

– برایتون از 6 بازی اخیر خود مقابل لیورپول دو برد و سه تساوی کسب کرده است.
– لیورپول از 5 بازی که در خارج خانه با حریفان خود داشته است 3 تا را باخته است.
– برایتون از 4 بازی قبلی خود در دور چهارم جام حذفی 3 برد کسب کرده است، در حالی که لیورپول در این مرحله از رقابت ها 4 بازی از 6 بازی اخیر خود را شکست داده است.

برایتون می تواند دوباره قرمزها را متوقف کند

برایتون علیرغم ارائه عملکرد ویرانگر دو هفته پیش مقابل تیم یورگن کلوپ، برای بازی یکشنبه در دور چهارم جام حذفی مقابل لیورپول، ضعیف باقی می ماند.

در آن پیروزی 3-0 در ورزشگاه آمکس، مرغ دریایی هادر ضربات کرنر 7 بر 1 پیش افتادند، تعداد ضربات روی دروازه 8-2 بود که درنوع خود جالب بود و بیش از 200 پاس بیشتر از قرمزهای بداخلاق انجام دادند.

شرکت های ضریب سازی دلایل خاص خود را برای کوتاه نگه داشتن مصنوعی لیورپول برای این مسابقه خواهند داشت، اما از آن مسابقه – یا هر یک از بازی‌هایی که از آن زمان تاکنون انجام داده‌اند – چیز کمی وجود دارد که نشان دهد ارزش این را دارند که با آنها کنار بیایند.

کلوپ ستاره های مبارز را کنار گذاشته است

پنج نفر از ترکیب اصلی کلوپ از باخت 3-0 – فابینیو، جردن هندرسون، جوئل ماتیپ الکس اوکسلید-چمبرلین و ترنت الکساندر-آرنولد – در هیچ یک از دو بازی بعدی حضور نداشته اند.

در زمانی که سرمربی به دلیل مصدومیت از خدمات چند بازیکن محروم است – به ویژه کاپیتان ویرجیل فن دایک – تصمیم او برای کنار گذاشتن بخش بزرگی از تیم گویا است.

مرغ دریایی در بازاربرد مساوی معنا پیدا می کند

شاگردان روبرتو دزربی با زدن 6 گل و کسب 4 امتیاز از دو بازی این فصل خود در لیگ برتر با لیورپول، مطمئن هستند که یک نتیجه مثبت دیگر کسب خواهند کرد.

تیم بدون لرزش شکست لئاندرو تروسارد را پذیرفت – همانطور که در چند وقت اخیر با بازیکنانی مانند ایو بیسوما و بن وایت انجام دادند. برنامه ریزی رو به جلو در پشت صحنه باشگاه به قدری خوب است که به نظر می رسد همیشه نام جدیدی وجود دارد که آماده حضور در این باشگاه است.

با توجه به شرایط این مسابقه و تیم های شرکننده من برد مساوی برایتون را برای این بازی پیش بینی میکنم.

پیش بینی بازی بین دو تیم ناپولی و رم

– در 4 بازی از 7 بازی اخیر ناپولی در سری آ زیر 2.5 گل زده شده است.
– در همین حال، رم در یکی از 8 بازی اخیر خود تنها در یکی از بازیهایش بیش از دو گل زده است.
– ناپولی در این فصل کمترین گل را در سری آ دریافت کرده است (14). رم فقط دو گل بیشتر به ثمر رسانده است.
رم در این فصل به حریفان اجازه داده است که گل های مورد انتظار 12.8 در لیگ را کمتر کنند – ناپولی با دریافت 17.1 xGA در رتبه دوم این آمار قرار دارد.

موردی برای دفاع در ناپل

اولین اسکودتوی ناپولی پس از دوران دیگو مارادونا مطمئناً در افق است، زیرا آنها با 12 امتیاز در صدر سری آ در حال حرکت کردن هستند – نتیجه کسر امتیاز یوونتوس، افت هر دو غول میلان و فرم فوق العاده آنها. شاگردان لوسیانو اسپالتی در 14 بازی از 15 بازی اخیر خود در لیگ پیروز شده اند، اما دیدار یکشنبه با رم نشان دهنده یک دست انداز بالقوه در مسیر است، با حضور ژوزه مورینیو برای خراب کردن مهمانی پارتنوپی.

مورینیو که اوایل این هفته تولد 60 سالگی خود را جشن گرفت، مشتاق است تا با ایجاد یک شگفتی، این جشن را دولاره زنده کند و رم با فرمی قوی راهی ناپل می شود. جالوروسی ها در هفت بازی شکست نخورده اند، چهار پیروزی کسب کرده اند و تنها یک امتیاز با میلان رده دومی فاصله دارند. انتظار می رود رم در این بازی عمیقاً بنشیند و آنها سابقه دفاعی فوق العاده ای دارند که به حریفان اجازه می دهد در این فصل 12.8 گل مورد انتظار در لیگ را کمتر کنند و تنها 16 بار گل دریافت کرده اند. 7 بازی از 8 بازی اخیر آنها کمتر از 2.5 گل زده شده است و ممکن است در اینجا انتظار بیشتری از آن داشته باشیم.

در حالی که بازی هجومی هیجان‌انگیز ناپولی در این فصل مورد تحسین قرار گرفته است، استحکام دفاعی آن‌ها به همان اندازه برای قهرمانی آن‌ها مهم بوده است، با افرادی مانند کیم مین جائه و امیر رحمانی برای پر کردن خلاء ناشی از خروج کالیدو کولیبالی شایسته اعتبار بیشتری هستند. با تنها 14 گل خورده، ناپولی بهترین رکورد دفاعی در سری آ را دارد و چهار بازی از 7 بازی اخیر خود کمتر از 2.5 گل داشته است.

برای این بازی برد ناپولی می تواند گزینه خوبی باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خروج از نسخه موبایل