بررسی و آنالیز بازی های لالیگا در وان ایکس بت

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ویارئال و رئال مادرید

آنایز و بررسی بازی های فوتبال

– هفت بازی از ده بازی خانگی ویارئال در این فصل شامل سه گل یا بیشتر بوده است.
– در 15 بازی رئال مادرید در این فصل لالیگا 49 گل زده شده است یعنی به طور متوسط بیش از 3 گل در هر بازی.
– رئال در 7 بازی از 8 بازی خارج از خانه خود در لیگ حداقل دو گل زده است.

ویارئال با شکست دادن والنسیا با نتیجه 2-1 در هفته گذشته بازگشتی چشمگیر بعد از تعطیلات جام جهانی داشت، به این معنی که هفت بازی از ده بازی خانگی آنها در این فصل حداقل شامل سه گل بوده است.

کیکه ستین اکنون پس از جانشینی اونای امری به عنوان سرمربی، پا به این مسابقه گذاشته است، با 9 بازی ویارئال که تحت هدایت او بوده 21 گل به ثمر رسانده است، در حالی که در 5 بازی از این بازی ها حداقل سه گل زده شده است.

آنها رکورد نسبتا بدی در برابر رئال مادرید دارند که در 46 مسابقه ای که بین این دو تیم انجام شده فقط 4 بار آنها را شکست داده اند که 6 بار از 9 بازی اخیر حداقل 3 گل داشته اند.

رئال مادرید در این بازی نیاز به کسب 3 امتیاز دارد

از9 بازی اخیر بین این دو تیم، 6 بازی حداقل ریال مادرید توانسته 2 گل به ثمر برساند که این نوید خوبی برای تیمی است که در 7 بازی از 8 بازی خارج از خانه خود در لالیگا در این فصل حداقل چند گل به ثمر رسانده است.

تیم کارلو آنچلوتی در واقع در این فصل 34 گل را به ثمر رسانده است، در حالی که آنها 7 بازی از این 8 بازی خارج از خانه را برده اند.

در واقع، آنها پس از پیروزی 2-0 آخر هفته گذشته مقابل رئال وایادولید به مستایا می روند، در حالی که 5 بازی از هفت بازی اخیر آنها در لالیگا حداقل سه گل داشته است.

پیش بینی من برای این مسابقه بازی نزدیک به هم و برد مساوی تیم رئال مادرید گزینه خوبی می تواند باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم اینترمیلان و مونزا

پیش بینی مسابقات فوتبال

– اینترمیلان هفت بازی از هشت بازی اخیر خود در سری آ را برده است، به استثنای بازی خارج از خانه در مقابل یوونتوس.
– نراتزوری سه بازی از چهار بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ را برده است و از چهار بازی قبلی خود فقط یک برد را کسب کرده است.
– مونزا در 4 بازی از 7 بازی اخیر خود در سری آ شکست خورده است.

بازگشت اینتر به فرم خوب خود

اینتر به سختی می‌توانست آرزوی نتیجه بهتری در بازگشت به سری آ پس از تعطیلات جام جهانی داشته باشد، با گل ادین ژکو به اندازه‌ای بود که آنها را بر ناپولی، صدرنشین قاطع سری آ، برد. آن پیروزی مردان سیمونه اینزاگی را به جمع چهار تیم برتر رساند و شاید امیدهای ضعیف آنها را برای قهرمانی دوباره زنده کرد. نراتزوری با سفری کوتاه به مونزا که در رده پانزدهم قرار دارد، امیدوار است که فرم قدرتمند خود را افزایش دهد.

میهمان در 7 بازی از 8 بازی اخیر خود در سری آ پیروز شده است، به استثنای بازی مقابل یوونتوس . اینتر در حالی که در 9 بازی اخیر خود قبل از جام جهانی 25 گل به ثمر رسانده بود، با شکست ناپولی در روز چهارشنبه و ثبت کلین شیت، به استحکام دفاعی قدیمی خود بازگشت. اینتر در این فصل پنج بازی را باخته است، اما هر یک از این شکست‌ها در برابر تیم‌های بالای هشتم، چهار بازی مقابل تیم‌های شش تیم برتر قرار گرفته‌اند.

در همین حال، مونزا در بازگشت به باز یهای لیگ برتر بعد از تعطیلات ،با تساوی 1-1 که مقابل فیورنتینا به دست آورد. مردان رافائله پالادینو از زمانی که او هدایت این تیم را برعهده گرفت، به وضوح پیشرفت کرده‌اند، و فصل را با 7 بازی بدون برد آغاز کردند، اما زمانی که آنها قبل از جام جهانی با یک سری حریفان سرسخت روبرو شدند و در 4 بازی از 7 بازی آخر سری آ خود شکست خوردند، حرکت آنها متوقف شد.

اینتر برای موفقیت بیشتر آماده است

اینتر در ابتدا در بازی های خارج از خانه خود در این فصل با مشکل روبرو شد و یکی از چهار بازی اول خارج از خانه خود در سری A را برد و سپس در سه بازی از چهار بازی بعدی خود پیروز شد. با افزایش اعتماد به نفس نراتزوری ها با پیروزی روز چهارشنبه مقابل ناپولی، ما قویاً توصیه می کنیم از آنها در مونزا حمایت کنیم.

در همین حال، چهار بازی از هفت بازی اخیر مونزا – از جمله بازی‌های مقابل میلان و فیورنتینا – در هر دو بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بوده ایم، بنابراین یک برد 2-1 خارج از خانه می‌تواند نشان دهنده یک پیش‌بینی صحیح باشد.

پیش بینی من برای این بازی برد اینتر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *