آنالیز و بررسی بازی های لیگ برتر در وان ایکس بت

پیش بینی بازی ها

پیش بینی بازی بین دو تیم برنتفورد و لیورپول

– برنتفورد در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود در لیگ گلزنی هر دو تیم را شاهد بوده ایم.
– لیورپول در تمام بازی های خارج از خانه خود به جز یکی از این فصل، در تمام بازی ها گل خورده است.
– در 5 بازی اخیر تیم لیورپول شاهد گلزنی هر دو تیم بوده ایم.
– لیورپول در هر 5 بازی اخیر خود با برنتفورد سه بار گلزنی کرده است.

لیورپول روی ریل پیشرفت

Wout Faes روز جمعه شب سختی را در آنفیلد پشت سر گذاشت، زیرا این بازیکن هر دو گل لیورپول را در پیروزی 2-1 قرمزها به ثمر رساند. شاگردان یورگن کلوپ اکنون چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و امید آنها را برای حضور در جمع چهار تیم برتر این دوره افزایش داده است.

برنتفورد جعه شب مقابل وستهم بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست 3 امتیاز ره به حساب خود واریز کند. با این حال، این پیروزی پرهزینه بود که ایوان تونی از تیم برنتفورد مصدوم شد. در حالی که زنبورها در پنج بازی شکست نخورده اند، آنهادر حالی امشب مقابل لیورپول صف آرایی می کند که بهترین گلزن و بهترین مدافع خود در کریستوفر آجر را ندارد.

برنتفورد در 5 بازی اخیر خود گلزنی کرده است، اگرچه در 4 بازی اخیر خود گل خورده اند. زنبورها جدا از تونی مصدوم، باز هم در خط حمله خطر زیادی دارند و انتظار می‌رود یوآن ویسا و برایان امبومو از جلو شروع کنند. آنها باید در برابر تیم لیورپولی که در همه بازی های خارج از خانه خود به جز یکی از آنها گل خورده است، شادی زیادی پیدا کنند.

در 5 بازی اخیر مهمان شاهد گلزنی هر دو تیم بوده ایم، در حالی که سه بازی اخیر آنها بعد از تعطیلات جام جهانی تاکنون حاوی 12 گل بوده است. آنها در این فصل در لیگ به طور میانگین بیش از دو گل در هر بازی به ثمر رسانده اند، بنابراین با توجه به اینکه زنبورها در 71 درصد از بازی های لیگ خود در این فصل گل خورده اند، به آنها کمک کنید تا به گل برسند.

مسابقه فصل گذشته بین دو تیم لیورپول و برنتفورد شاهد تساوی 3-3 بوده ایم، بنابراین انتظار یک بازی پرگل را در روز دوشنبه داشته باشید. با وجود این زوج در مقابل دروازه در حال حاضر، از هر دو تیم برای گلزنی حمایت کنید.

Nunez برای قرمزها مهره کلیدی محسوب میشود

داروین نونز مهاجم لیورپول در 5 بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر 23 شوت زده است و هر 17 دقیقه یک ضربه به سمت چهارچوب را داشته است. این مهاجم بعد از چند بازی بدون گل زده اخیرا مورد تمسخر قرار می گیرد، اما او موقعیت های زیادی به دست می آورد. مهاجم اروگوئه ای در پیروزی مقابل ساوتهمپتون قبل از جام جهانی دو گل به ثمر رساند، بنابراین حمایت از او بسیار منطقی به نظر میرسد.

برنتفورد با توجه به اینکه لیورپول این روزها در فرم ایده آلی قرار دارد برای مهار لیورپول تلاش خواهد کرد، در حالی که میهمان رکورد خوبی در گلزنی مقابل زنبورها دارند. لیورپول در هر 5 بازی اخیر خود با برنتفورد در تمام رقابت ها حداقل 3 گل به ثمر رسانده است، بنابراین میهمان را برای پیروزی 3-1 در این سفر تضمین می کند.

پیش بینی من برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم کویزپارک و شفلیدیونایتد

شرط بندی مسابقات

– QPR در 8 بازی از 9 بازی اخیر خود در مسابقات قهرمانی چمپیونزشیپ شکست خورده است.
– شفیلد یونایتد در 8 بازی از 9 بازی اخیر خود در چمپیونشیپ پیروز شده است.
– شفلیدیونایتد تنها تیمی است که حداکثر امتیاز را در پنج بازی اخیر خارج از خانه خود کسب کرده است.

ممکن است کوییزپارک به پایین جدول سقوط کند

نیل کریچلی شروع نسبتا خوبی به عنوان سرمربی QPR با کلین شیت های متوالی داشت تا دوران مربیگری خود را باز کند، با این حال شکست 3-0 در آخرین بازی آنها به این معنی است که کوئینزپارک تنها در یکی از 9 بازی گذشته سه امتیاز کسب کرده است.

هر چند بازی برای تیم کوئینز پارک یک بازی خانگی محسوب میشود اما آنها نم توانند از این امتیاز استفاده کنند، همچنین آنها چهار بازی متوالی لیگ خانگی را از دست داده اند که در دو بازی اخیر با نتیجه 3-0 پیاپی شکست خورده است.

در این دیدار که در مقابل شفیلد یونایتد به میدان خواهد رفت بعید به نظر می رسد که اعتماد به کیو پی آر را برانگیزد، زیرا میهمانان به راحتی در جمع دو تیم برتر قرار دارند در حالی که رکورد قابل توجهی در بازی های خارج از خانه در پنج دور اخیر را دارد.

سرمربی بلیدز، پل هکینگ باتم، رکورد شخصی قابل احترامی در برابر کوئینز پارک (4، 1، 3 برد) دارد و اگر او یک پیروزی دیگر را در اینجا بدست آورد، این اولین باری خواهد بود که شفیلد یونایتد در تاریخ باشگاه سه بازی متوالی مقابل کوئینزپارک پی آر را ببرد.

شفیلد یونایتد مستعد ابتلا به خماری سال نو است و بازی های لیگ افتتاحیه سال خود را در سال های 2020، 2021 و 2022 با نتیجه 2-0 خارج از خانه شکست خورده است. با این حال، ما از آنها حمایت می‌کنیم تا با پیروزی بر این لباس نامتعارف Hoops، این پوسیدگی را متوقف کنند.

پیش بینی ما برای این بازی برد شفلید یونایتد می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *