تحلیل و نگاهی کلی به بازی های وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم سنت میرن و آبردین

پیش بین لیگ اسکاتلند

– هر دو تیم در 4 بازی از 5 بازی اخیر لیگ در بازی های خانگی سنت میرن گلزنی کرده اند.
– هر دو تیم در 5 بازی از 6 بازی آخر خارج از خانه آبردین در لیگ برتر در فصل 2022-2023 گل زده اند.
– هر دو تیم در 6 دیدار از 8 دیدار اخیر رودررو بین باشگاه ها گلزنی کرده اند.

گودین مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت

جیم گودوین روز شنبه تیم آبردین خود را به باشگاه سابق سنت میرن می برد تا پس از شکست های متوالی مقابل اولد فرم، تیم سوم دانز را به مسیرهای پیروزی بازگرداند. گودوین در روز سه‌شنبه در پیتودری تیم جوان خود را پس از اینکه چند روز قبل به سختی نتوانست سلتیک را مهار کند، قید و بندها را رها کرد، اما نتیجه تقریباً مشابه بود که رنجرز در یک بازی هیجان‌انگیز 3-2 با یک برنده دیرهنگام به برتری رسید.

گودوین گفته بود که از عملکرد تیمش برابر قهرمان فصل گذشته چنان راضی نبوده، حتی اگر آنها در عرض چند دقیقه یک امتیاز را حفظ کنند. آنها در اواسط هفته بازی مناسبی در رنجرز داشتند و دو گل به ثمر رساندند، هر دو تلاش از بیرون محوطه جریمه بود، و زمانی که بازی وارد وقت های تلف شده شد، 2-1 پیش افتادند.

آبردین برای این بازی در استادیوم SMISA باید از نظر کیفیت بازی برتری کمی داشته باشد زیرا بادی ها از اواسط نوامبر در یک بازی رسمی به میدان نرفته اند. بازی آخر هفته آنها با مادرول به دلیل فراهم نبودن شرایط آب و هوایی لغو شد.

گلزنی برای هر دو تیم

مردان استفن رابینسون سبک ضدحمله ای بازی می کنند که امتیازات خوبی هم را در خانه به ارمغان آورده است، اما در بازی های خارج از خانه ضعیف ظاهر شده است. به صورتی که این تیم از نظر بازیهای خارج از خانه فقط از دو تیم حاظر در لیگ برتر بهتر است.

پیش بینی من برای این مسابقه گلزنی هر دو تیم میباشد.

پیش بینی مسابقه بین دو سنت جانستون و سلتیک

آنالیز بازیها

– سنت جانستون در چهار بازی از پنج تقابل اخیر خود با سلتیک با اختلاف بیش از 2 گل نباخته است
– سنت جانستون در شش بازی شکست نخورده است و از ماه اوت در هیچ بازی با اختلاف بیش از دو گل شکست نخورده است.
– سلتیک در هیچ یک از پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر با اختلاف بیش از دو گل پیروز نشده است.

قدیس ها به اندازه کافی محکم هستند که از شکستی تحقیر آمیز برابر سلتیک جلوگیری کنند

سلتیک با میزبانی از سنت جانستون در پارک هد در شب کریسمس تلاش خواهد کرد تا فاصله 9 امتیازی خود را در صدر جدول لیگ برتر با حریفان خود حفظ کند. شاگردان آنگه پستکوگلو سه امتیاز مورد نیاز خود را در خانه مقابل لیوینگستون در روز چهارشنبه به دست آوردند، اما سرمربی هوپس از عملکرد تیم خود با وجود برد در این بازی راضی نبود و به تغییراتی برای دیدار با قدیس اشاره کرد.

لیل آبادا پس از ایجاد م.قعیت های خوب گلزنی در دیدار اواسط هفته با دو سانتر که منجر به گل های سلتیک شد و یک تلاش دیگر برای کلزنی در لحظات پایانی که مردود اعلام شد او باید جایگاه خود را در ترکیب حفظ کند. اگر پستک اوغلو تصمیم بگیرد ترکیب خود را تازه کند، سعد هاکسابانوویچ، دیوید ترنبول، جیمز فارست و آرون موی می توانند در ترکیب اولیه باشند.

کالوم دیویدسون تیم تحت هدایت خود را یعنی سنت جانستون طی چند هفته گذشته در طول شش بازی بدون شکست به فرم ایده آلی رسانده که آنها را به نیمه بالای جدول رساند. بازی های مقابل سلتیک در فصل‌های اخیر برای باشگاه پرث خوب نبوده است و آنها در آوریل گذشته در شرق گلاسکو با نتیجه 7-0 شکست خوردند، اما این باید بسیار نزدیک‌تر باشد.

باشگاه پرث این روز ها آماده به نظر می رسد

خط میانی تیم سنت جانسون از دو بازیکن جنگنده ای به نام دن فیلیپس و کامی مک فرسون تشکیل شده است که می توانند خط هافبگ سلتیک را به کلی از کار بندازند. از نظر دفاعی نیز پیشرفت واقعی صورت گرفته است و سلتیک تنها باشگاهی است که در 6 بازی اخیر گل های کمتری دریافت کرده است.

این ویژگی‌ها باعث می‌شود شانس بازیکنان دیویدسون برای عدم باخت با بیش از دو گل بسیار محتمل باشد. تنها شکست Saints با سه گل یا بیشتر در این دوره در ماه آگوست به بازی مقابل رنجرز بازمی گردد.

پیش بینی من برای این بازی برد سلتیک با اختلاف کمی می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم هیبرینیان و لیونگستون

شرط بندی وان ایکس بت

– هیبرنیان در 7 بازی از 8 بازی خانگی خود گلزنی کرده است.
– لیوینگستون در نیمی از بازی های خارج از خانه خود در SPL حداقل دو بار گل خورده است.
– میهمانان در پنج بازی اخیر خارج از خانه خود فقط یک بار پیروز شده اند.

میزبان در حال حاضر در بهترین فرم خودش نمی باشد و با شکست در چهار بازی متوالی اخیر خود وارد این دیدار می شوند. اگرچه، دو تای آنها مقابل رنجرز و آبردین بودند و حداقل توانستند در این دو بازی سه گل به ثمر برسانند. 14 امتیاز از 20 امتیاز آنها در بازی های خانگی به دست آمده است و آنها مطمئن هستند که می توانند در اینجا به روز های خوب خود برگردند.

میهمان تنها در یکی از 5 بازی اخیر خود در بازی های خارج از خانه پیروز شده است و دلیل اصلی آن ناتوانی آنها در بسته نگه داشتن دروازه است. آنها در هشت روز خارج از خانه خود در لیگ، تنها یک کلین شیت کرده اند و عدم سازماندهی دفاعی آنها می تواند یک بار دیگر مشکل ساز شود.

پیروزی خانگی ممکن به نظر می رسد

به نظر می رسد این مسابقه تقریباً یکنواخت است. با این حال، میزبان خود را بدشانس می‌داند که اخیراً با وجود کیفیت حریف، امتیازی را کسب نکرده است و باید برای این بازی مناسب باشد. ما فکر می کنیم که یک برد خانگی ارزش دارد.

پیش بینی من برای این بازی برد مساوی تیم میزبان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *