آنالیز و بررسی بازی های وان ایکس بت

پیش بینی مسابقه بین دو تیم نورتهمپتون و کارلایل

پیش بینی بازیها

– سه شکست از چهار شکست اخیر کارلایل در بازی های خارج از خانه آنها رقم خورده است.
– 7 بازی اخیر خارج از خانه کارلایل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده ایم.

نورثهمپتون چهار بازی اخیر خانگی خود را پیروز بوده است و به لطف این درخشش در رده سوم لیگ قرار دارد، اما آنها می توانند بازی خوب خود را به کارلایل تحمیل کنند. پینه دوزها از نظر آسیب دیدگی بسیار سالم تر به نظر می رسند و می توانند در رقابتی تنگاتنگ مقابل کارلایل که شش امتیاز کمتر از آنها هستند پیروز شوند.

پیش بینی من برای این مسابقه برد تیم میزبان می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ساوتهمپتون و لینکلن سیتی

ساوتهمپتون با انتخاب ناتان جونز به عنون سرمربی جدید، امیدها زیاد است که او بتواند با پیروزی قانع کننده در جام اتحادیه در مقابل لینکلن سیتی لیگ یک پس از شکست در بازی ابتدایی خود مقابل لیورپول، به شیوه ای مثبت بازگردد.

سه بازی از چهار بازی اخیر ساوتهمپتون در جام اتحادیه برای صعو.د به مرحله بعد به ضربات پنالتی کشیده شده است، از جمله در آخرین دور مقابل تیم دیگری از لیگ یک، شفیلد ونزدی، اگرچه سرمربی جدید روی کارها استراحت نمی کند و می تواند تیم قدرتمندی را برای رسیدن به لیگ یک تیم معرفی کند.

از سوی دیگر، تیم لینکلن اغلب دیدارهای هیجان انگیز جام اتحادیه برگزار می کند، به طوریکه در 8 بازی اخیر آنها حداقل سه گل به ثمر رسیده است، همچنین در 6 بازی اخیر دو تیم هر دو تیم گلزنی کرده اند.

با این حال، هر دو بازی تیم مقابل حریفان لیگ برتر خود با نتیجه ترکیبی 11-4 شکست خوردند، بنابراین باید منتظر یک بازی پرگل باشیم.

پیش بینی من برای این بازی گلزنی هر دو دتیم می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ولورهمپتون و گلینگهام

پیش بینی بازی جام اتحادیه

گرگ‌های جولن لوپتگی با بازی در مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه اروپا مقابل حریفان لیگ دو، گیلینگهام، به بازی‌های رقابتی بازگشتند. با توجه به شکاف در کلاس بین دو تیم، حمایت از میزبان لیگ برتر با امتیاز 1/10 ارزشی ندارد.

یک آمار بد برای ولورهمپتون به ثبت رسیده است به طوریکه وولوز از سال 1995/96 که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل استون ویلا شکست خورده، هرگز فراتر از مرحله یک هشتم نهایی پیشرفت نکرده است، همین آمار بد برای تیم ولور حمایت از این تیم را زیر سوال می برد.

از سوی دیگر، گیلینگهام در حال حاضربرای اولین بار در تاریخ باشگاه به مرحله 1/8 جام اتحادیه صعود کرده است و این بهترین پیشرفت آنها در جام اتحادیه است و آنها قبلاً حریف لیگ برتری، برنتفورد را در ضربات پنالتی در بازی آخر شکست داده اند. در واقع، هفت بازی از ده بازی آخر گیلینگهام در جام اتحادیه، به ضربات پنالتی کشیده شده است، بنابراین ما در این مسابقه به دنبال یک بازی کوچک اصلی در یک تساوی دیگر هستیم، نتیجه‌ای که مسلماً تنها مسیر موفقیت مینوها است.

پیش بینی من برای این مسابقه یک بازی نزدیک به هم می باشد و م توانیم از هندیکپ برای گلینگهام استفاده کنیم.

پیشبنی مسابقه بین دو تیم رنجرز و آبردین

شرط بندی لیگ اسکاتلند

– رنجرز در 12 بازی اخیر خود مقابل آبردین شکست نخورده است.
– هر دو تیم در پنج دیدار از شش دیدار اخیر لیگ در پیتودری گلزنی کرده اند.
– رنجرز در آخرین دیدار خود در ماه اکتبر آبردین را 4-1 شکست داد.

رنجرزی ها زیر نظر بیل شروعی عالی داشتند

اولین بازی مایکل بیل به عنوان سرمربی رنجرز با پیروزی 3-2 مقابل هیبرینیان به پایان رسید، بازی ای که آن ها علیرغم دو بار عقب افتادن، برای مدت طولانی به بازی برگشتند. وقتی رنجرز عصر سه‌شنبه به پیتودری سفر می‌کند، تصور می‌شود که بازی درخشانی به نمایش بگذارد.

به نظر می رسد که یک برد خارج از خانه در روز سه شنبه به تیم مایکل بیل جان تازه ای ببخشد، در دیداری که میهمانان اخیرا رکورد خوبی در آن داشته اند. رنجرز در 12 بازی اخیر خود مقابل آبردین شکست نخورده است (8 برد، 4 تساوی) و قبلاً طعم موفقیت را در برابر حریفان سه شنبه در این فصل چشیده است و آنها را 4- شکست داده است.

دون ها تمایل دارند با تیم های بزرگ مبارزه کنند

آبردین به مبارزه با دو تیم بزرگ در لیگادامه می دهد. آبردین شنبه مقابل سلتیک شکست خورد. اکنون بیش از چهار سال از زمانی که The Dons طعم موفقیت را در آن مسابقه چشیده است می گذرد. رکورد آنها در برابر رنجرز باعث می شود که حمایت از میبزبان کمی غیر معقولانه به نظر برسد. آبردین آخرین بار در سال 2019 رنجرز را در جام حذفی اسکاتلند شکست داد و باید به دسامبر 2018 برگردید تا آخرین پیروزی خود در لیگ مقابل رنجرز را بدست آورید.

بازی روز سه‌شنبه ممکن است یکی دیگر از بازی‌های پر گل باشد، درست مانند زمانی که این دو در ماه اکتبر در Ibrox با هم دیدار کردند. هر دو تیم برای گلزنی در پنج دیدار از شش دیدار آخر H2H بین آبردین و رنجرز در پیتودری انتخابی برنده بوده اند.

پیش بینی من برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *