آنالیز و بررسی بازی ها جهت بهبود شرط بندی

پیش بینی بازی بین و دو تیم ویگان و شفلید یونایتد

– ویگان بدترین رکورد از لحاظ بازیهای خانگی در چمپیونشیپ دارد.
– شفیلد یونایتد در 9 بازی از 10 بازی اخیر خود در لیگ دروازه خود را بسته نگه داشته است.
– شفیلد یونایتد در سه بازی اخیر متوالی خارج از خانه خود پیروز شده است.

توره برای موفقیت نیاز به زمان دارد

ویگان در اولین بازی کولو توره به عنوان سرمربی تساوی چشمگیر 1-1 را در خارج از خانه مقابل میلوال به ثبت رساند و اکنون با آزمون سخت دیگری در عصر روز دوشنبه در ورزشگاه دی دبلیو میزبان شفیلد یونایتد است. توره باید به رکورد اسفناک خانگی ویگان بپردازد و ممکن است مدتی طول بکشد تا ایده های او به بازیکنانش منتقل شود.

ویگان با کسب تنها 8 امتیاز از 11 بازی در ورزشگاه خانگی خود در این فصل، بدترین رکورد خانگی در چمپیونشیپ را دارد. ویگانی ها در سه بازی اخیر خانگی خود یک گل به ثمر رسانده اند و ممکن است برای شکست دادن شفیلد یونایتد که بهترین رکورد دفاعی را در این بخش به رخ می کشد، دچار مشکل شود.

بلیدز می خواست فاصله خود را با برنلی، صدر نشین لیگ، کم کند

شفیلد یونایتد در دیدار روز دوشنبه مقابل ویگان به دنبال کاهش فاصله با برنلی، صدرنشین لیگ، به سه امتیاز است. تیغه ها سه بازی اخیر متوالی خارج از خانه خود را برده اند و در هر یک از این سه پیروزی دروازه خود را بسته نگه داشته اند. تیم پل هکینگ باتم بهترین رکورد دفاعی در چمپیونشیپ را دارد و آنها سعی دارند که یک کلین شیت دیگر در ویگان ثبت کنند. 9 بازی از 10 بازی اخیر شفیلد یونایتد در لیگ توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد.

پیش بینی من برای این بازی پیروزی شفلید یونابتد و تعداد گل کمتر از 2.5 می باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم لگانس و ریال ساراگوسا

شکست دادن لگانس در زمین خانگی سخت است، جایی که آنها در ده بازی در سگوندا فقط دو بار شکست خورده اند، اما پنج مسابقه از 12 مسابقه اخیر خود در همه ورزشگاه ها به پایان رسیده است.

این نشان می‌دهد که تیم ایمانول ایدیاکز برای به پایان رساندن بازی‌ها تلاش می‌کند، زیرا آنها در سه مورد از پنج بازی اخیر خود اولین گل را به ثمر رسانده‌اند، اما فقط یک بار پیروز شده‌اند – اگرچه در 90 دقیقه در 10 بازی شکست نخورده باقی مانده‌اند.

آنها با تیم رئال ساراگوسا روبرو می شوند که به طور پیوسته در حال پیشرفت هستند و اکنون 5 بازی را بدون شکست پشت سر گذاشته اند که سه تای آنها مساوی شده است.

تیم فران اسکریبا از ده بازی خارج از خانه خود تنها دو برد داشته است، اما با پایان یافتن دو بازی آخر، آنها مطمئن هستند که نتیجه را کسب خواهند کرد.

پیش بینی من برای این بازی مساوی می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم پروجا و ونزیا

– ونزیا سه بازی از چهار بازی اخیر خود را برده است و پنج بازی قبل پائولو وانولی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده است.
– پروجا بدترین رکورد خانگی سری B در این فصل را دارد و در هشت بازی در زمین خود هشت امتیاز و پنج گل به ثمر رسانده است.
– ونزیا 12 امتیاز از 19 امتیاز خود را در این مسابقات کسب کرده است.

احیای ونزیا قرار است ادامه دار باشد

ونزیا مدت زمان زیادی از فصل 2022-2023 را در رقابت با پروجا در صدر جدول سری B سپری کرده است، اما از زمان حضور پائولی وانولی به عنوان سرمربی در ماه گذشته، آنها دوباره تقویت شده اند و به نظر می رسد روز دوشنبه به روند صعودی خود ادامه دهند.

ونزیا سه بازی از پنج بازی خود را تحت هدایت وانولی را برده است و در چهار بازی اخیر بدون شکست بوده است، در حالی که قبل از اینکه این مربی سرکار بیاید از 14 بازی قبلی خود 2 پیروزی کسب کرده بودند. در همین حال، ونزیا 12 امتیاز از 19 امتیاز خود را در این کمپین کسب کرده است.

پروجا در چهار بازی از پنج بازی اخیر خود از شکست نخورده است، اما سه مورد از آن ها مساوی بوده است و هیچ تیمی از سری B در بازی های خانگی این فصل امتیاز کمتر (هشت) یا گل کمتر (پنج) دریافت نکرده است.

پیش بینی من در این بازی برد مساوی ونزیا می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *