آنالیز و بررسی بازی های جام جهانی در سایت وان ایکس بت

پیش بینی مسابقه بین دو تیم مراکش و کرواسی

– پیش از این هرگز بازی هایی که برای رقابت مقام سومی در جام جهانی برگزار شده است به ضربات پنالتی کشیده نشده است.
– از 11 بازی اخیر که برای مقام سومی در جام های جهانی قبلی لرگزار شده است 10 بازی بیشتر از 2.5 گل داشته اند.
– از 11 بازی اخیر درجام جهانی که برای مقام سومی برگزار شده است 8 بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بوده ایم.
– یوسف انسیری در این مسابقات دو گل به ثمر رسانده است.

کتاب های تاریخ به یاد خواهند آورد

اگرچه خیلی ها اهمیت بازی های رده بندی و تعین مقام سوم در جام جهانی را زیر سوال می برند، اما بدون توجه به نتیجه، تاریخ در این بازی رقم خواهد خورد.

مراکش اولین کشور آفریقایی است که به جمع چهار تیم برتر جام جهانی رسیده است و هنوز هم می تواند به مدال برنز دست یابد، و این به معنای جایزه بسیار بالاتر برای سوم شدن نیست!

از سوی دیگر، مسلماً بهترین بازیکن کرواسی تمام دوران، برنده توپ طلای 2018، لوکا مودریچ، احتمالا آخرین بازی خود را برای ملت محبوبش در دوحه انجام خواهد داد.

کرواسی و مراکش به دور کامل رسیده اند

اگرچه هر دو کشور در نیمه نهایی شکست را متحمل شدند، اما قطعا پیوستن به چهار تیم پایانی ، یک دستاورد بزرگ است.

بازی بین کرواسی و مراکش باعث شد که این مسابقات برای هر دو باز شود، اگرچه این بار انتظار یک دیدار هیجان انگیزتر از یک تساوی بدون گل دیگر را داریم.

سابقه بازی های پلی آف سوم جام جهانی نیز این گفته را تایید می کند، 10 بازی از 11 بازی اخیر در مجموع سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده است، در حالی که 8 بازی نیز شاهد گلزنی هر دو تیم بوده اند که ما را به یک بازی پرگل امید وار میکند.

به شیرهای اطلس برگردید تا تاریخ بیشتری بسازید

در حالی که درست است که کشورهای اروپایی از زمان برزیل در سال 1978 در هر تورنمنت جام جهانی در جایگاه سوم قرار گرفته‌اند، مراکش ثابت کرده است که می تواند این رکوردها را در آنجا بشکند و لقب بهترین تیم آفریقایی را به خود اختصاص دهد.

همانطور که رومن سایس و نایف آگورد در نیمه نهایی نشان دادند، تیم مراکش ممکن است 100 درصد آماده نباشد. با این حال، آنها باید به اندازه کافی کیفیت تهاجمی را با بازیکنانی مانند یوسف انسیری، بازیکن دو گله، داشته باشند تا پس از گل او در نهایت باعث حذف تیم اروپایی دیگر، پرتغال، مشکل شوند.

ما از مراکش حمایت می کنیم تا در بازی رده بندی روز شنبه که برای تعیین مقام سومی برگزار می شود برنده شود. برای سهام کوچکتر، انتخاب امتیاز صحیح 2-1 انتخاب های ما را برای بازی ماقبل آخر جام جهانی 2022 تکمیل می کند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم بریستول و استوک سیتی

– پنج بازی آخر چمپیونزشیپ بین این دو تیم همگی کمتر از 2.5 گل داشته است.
– بریستول سیتی از شش بازی اخیر خود در لیگ، سه تساوی کسب کرده است.
– استوک دو بازی از هشت بازی اخیر خود در چمپیونشیپ را برده است.

تقسیم امتیازات معقول به نظر می رسد

بریستول و استوک سیتی در جدول رده بندی مسابقات قهرمانی انگلیس تنها یک امتیاز اختلاف دارند و هر دو طرف برای ثبات در این فصل تلاش کرده اند. میزبان از 6 بازی اخیر خود تنها یک برد داشته است و 3 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، در حالی که استوک دو بازی از 8 بازی اخیر خود در چمپیونشیپ را برده است و از زمانی که الکس نیل به عنوان سرمربی هدایت تیم را برعهده گرفته، تا حد زیادی ضعیف بوده است. این دو طرف کاملاً با هم همخوانی دارند و ممکن است امتیازها در اشتون گیت تقسیم شود.

تاریخ حاکی از جانبداری از کم گل بودن است

بازی‌های اخیر بین این دو تیم نشان می‌دهد که بازی روز شنبه ممکن است تاثیر کمی روی دروازه‌ها داشته باشد. پنج دیدار اخیر بین بریستول سیتی و استوک همگی کمتر از 2.5 گل بوده است و یک تساوی کم امتیاز محتمل ترین نتیجه در روز شنبه به نظر می رسد. گل های بازی زیر 2.5 در شش بازی از 8 بازی اخیر لیگ بریستول سیتی یک انتخاب برنده بوده است، در حالی که پنج بازی از 6 بازی آخر خارج از خانه استوک به همین ترتیب بوده است.

پیش بینی ما برای این مسابقه این است که دو تیم بازی نزدیک بهمی خواهند داشت و انتخاب 1-1 برای این بازی معقولانه به نظر می رسد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم هادرسفیلد و واتفورد

– هادرزفیلد در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود در لیگ موفق به گلزنی نشده است.
– واتفورد یکی از هفت بازی اخیر خود در لیگ را شکست خورده است.
– واتفورد از سه بازی اخیر خارج از خانه خود هفت امتیاز گرفته است.

تریرها جذابیت کمی دارند

هادرزفیلد در چهار بازی از پنج بازی اخیر خود در لیگ موفق به گلزنی نشده است و با نزدیک شدن به نیمه های فصل، خود را قعر جدول چمپیونشیپ می بیند. تریرها با 19 گل در 21 بازی لیگ، مشترکاً جزء کم گل‌زن ترین تیم ها در این بخش هستند. شاگردان مارک فوترینگهام در آخرین بازی مقابل شفیلد یونایتد چهار بار برای دروازه حریف انجام دادند که یکی از آنها هدف بود و آنها در روز شنبه نسبت به تیم در حال پیشرفت واتفورد جذابیت چندانی ندارند.

بیلیچ تاثیر مثبتی در واتفورد دارد

اسلاوان بیلیچ تاثیر مثبتی در واتفورد دارد که در 7 بازی اخیر خود تنها متحمل یک شکست شده است و 14 امتیاز در این مسابقات کسب کرده است. هورنتز از سه بازی اخیر خارج از خانه خود 7 امتیاز گرفته است و با اعتماد به نفس به یورکشایر می روند زیرا فرم خوب اخیر آنها باعث شده است تا به مرحله پلی آف صعود کنند. واتفورد در هر یک از سه بازی اخیر خود در لیگ دروازه خود را بسته نگه داشته است و شانس خود را برای اضافه کردن به این آمار در برابر خط مقدم هادرسفیلد رام دوست دارد.

پیش بینی ما برای این مسابقه پیروزی واتفورد و گل های کمتر از 2.5 در بازی روز شنبه خواهد بود، با پیروزی 1-0 خارج از خانه که پیش بینی امتیاز صحیح را تشکیل می دهد. گل های کمتر از 2.5 در هفت بازی از هشت بازی اخیر لیگ هادرزفیلد، انتخابی برنده بوده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *