بررسی و آنالیز بازی های جام جهانی 2022 در سایت وان ایکس بت

پیش بینی مسابقه بین دو تیم فرانسه و مراکش

– مراکش در همین تعداد بازی در جام جهانی 5 گل به ثمر رسانده است.
– فرانسه هنوز نتوانسته در جام جهانی 2022 قطر دروازه خود را بسته نگه دارد.
– فرانسه تجربه کافی برای بازی های بزرگ در تورتمنت ها را دارد.
– اولیویه ژیرو در هر دو بازی حذفی لس بلوس گلزنی کرده است.

آزمون سخت برای مراکش

مراکش پیش از این درجام جهانی 2022 قطر با تبدیل شدن به اولین تیم آفریقایی که به نیمه نهایی جام جهانی رسیده است، تاریخ ساز شده است، اما اگر بخواهد یک مرحله بهتر از این رقابت ها پیش برود، باید روز چهارشنبه، فرانسه مدافع عنوان قهرمانی را کنار بگذارد.

شیرهای اطلس پس از شکست دادن اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی و سپس پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی باید بدون ترس وارد بازی شوند، اما آنها باید سطح بازی خود را برای غلبه بر فرانسه بالا ببرند.

مراکش در این بازی ضریب 7.5 برای پیروزی در این بازی به عنوان یک تیم ضعیف بزرگ رتبه بندی شده است. با توجه به عملکردشان تا اینجای کار، به نظر می‌رسد که آنها دست کم گرفته شده‌اند، اما به‌جای بازی‌های مستقیم، گلزنی هر دو تیم نقطه شروع خوبی برای این بازی به نظر می‌رسد.

فرانسوی در خط دفاع آسیب پذیر به نظر می رسد

ساختار و عملکرد تیمی مراکش در قطر بر پایه یک دفاع تقریبا غیرقابل نفوذ بنا شده است. تنها کانادا توانسته است عزم آفریقای شمالی را بشکند و در مسیر صعود به کرواسی (0-0)، بلژیک (2-0)، اسپانیا (0-0) و پرتغال (1-0) کلین شیت کرده است.

شاگردان ولید رگراگی برای ناامید کردن فرانسه آماده خواهند شد، اما سخت است که ببینیم در برابر تسم قدرتمند و با استعداد فرانسه 90 دقیقه مقاومت کند. اولیویه ژیرو و کیلیان امباپه در خط حمله در فرم هستند و در بازی قبل با وجود اینکه خوب بازی نکردند موفق شدند دو گل به انگلیس بزنند و ژیرو مقابل سه شیرها هدف قرار گرفته بود.

با این حال، گلزنی مراکش در این بازی خیلی محتمل به نظر می رسد، زیرا آنها فقط مقابل کرواسی و اسپانیا نتوانستند دروازه حریفان را باز کنند. هر دوی این تیم‌ها مسلماً بهتر از فرانسوی‌ها در خط دفاعی هستند، که هنوز دروازه خود را در جام جهانی بسته نگه نداشته‌اند و اگر به بازی های عقبتر برگردیم از 11 بازی اخیر خود فقط یک کلین شیت داشته اند.

تجربه بازی بزرگ به فرانسه برتری می دهد

صعود مراکش تحت هدایت مدافع سابق آژاکسیو، رگراگی، که تنها در پایان آگوست هدایت تیم را برعهده گرفت، قابل توجه بوده است، اما این می تواند جایی باشد که سفر افسانه ای آنها به پایان می رسد.

فرانسه با وجود اینکه در بازی های قبلی تیم برتر میدان نبوده است ولی باز هم توانست راهی برای پیروزی مقابل حریفان خود پیدا کند و این تیمی است که به پیروزی عادت کرده است. رئیس دیدیه دشان از سال 2012 هدایت تیم را برعهده داشت و تیم را به قهرمانی در جام جهانی، جام لیگ ملت ها و فینال قهرمانی اروپا رساند.

بازیکنان فرانسوی به بازی کردن در بازی‌های بزرگ عادت کرده‌اند و این تیم به فینال های بزرگ و رویدادهای مهم، آشناست، در حالی که این یک تجربه نسبتاً جدید برای مراکش خواهد بود که در یک چهارم جام ملت‌های آفریقا حذف شدند.

جدای از پیروزی 4-1 مقابل استرالیا در اولین بازی خود، فرانسه واقعاً هیچ تیمی را در این رقابت ها تحقیرنکرده است و پیروزی 2-1 برای مردان دشان یک شرط بندی صحیح به نظر می رسد. بازی تدافعی مراکش استثنایی بوده است، بنابراین فرانسوی‌ها بعید به نظر می‌رسند که آنها را از بین ببرند و اختلاف یک گل برای آنها به ارمغان بیاورد – زیرا چهار بازی از هشت مرحله نیمه نهایی جام جهانی با اختلاف یک گل تعیین شده است و سه مورد از آنها نیاز به بازی اضافی دارند.

امباپه همیشه در مورد یک گلزن بالقوه متمایز خواهد بود، اما ژیرو ممکن است مردی باشد که می تواند در اینجا حمایت کند. رکورد گلزن فرانسه در مجموع چهار گل در قطر دارد و در هر دو بازی حذفی آنها گلزنی کرده است، بنابراین از پیشکسوت میلان حمایت کنید تا به بازی های خود در جام جهانی مقابل مراکش بیافزاید.

پیشنهاد من برای این مسابقه پیروزی تیم فرانسه با نتیجه ای نزدیک مثل 2-1

پیش بینی مسابفه بین دو تیم رنجرز و هیبرینان

– رنجرز در این فصل از 8 بازی خانگی خود در لیگ، 7 پیروزی را کسب کرده است.
– پنج پیروزی از هفت پیروزی رنجرز در لیگ در بازی های خانگی در این فصل نیز باعث شد که آنها در نیمه اول پیش بیفتند.
– هیبرنیان در 7 بازی از 8 بازی قبلی خارج از خانه H2H شکست خورده است.
– هیچ تیمی در لیگ برتر خارج از خانه در هر دو تیم HT/FT بیشتر از 5 بازی هیبز شکست نخورده است.

دومین آمدن میک بیل از اینجا شروع می شود

حدود یک سال پیش پس از ترک استیون جرارد به استون ویلا، دستیار سابق تیم رنجرز، مایکل بیل، برای تصدی پست اصلی بازگشت.

بیل اخیراً اظهار داشت که تیم از نظر ذهنی در همان جایگاهی که در زمان ترک او بود قرار ندارد، که شاید با توجه به اینکه آنها اکنون تقریباً مطمئناً از رقابت قهرمانی خارج شده اند، ارزیابی منصفانه ای است.

رنجرز دو سوم امتیاز خود را در خانه به دست آورده است، با 22 امتیاز در لیگ. این تا حدودی به حفظ فاصله نسبت به سلتیک به 9 امتیاز کمک کرده است، اگرچه رقبای شهر خود را در نظر دارند تا این تعداد امتیاز را تا پایان بازی کاهش دهند. فصل می‌تواند دور از انتظار باشد.

وضعیت هیبرینان در بازی های خارج از خانه بد بوده است

هیبرنیان نیمه پایینی جدول را به خود اختصاص داده است و به سختی می تواند فاصله خود را با نیمه بالایی در گلاسکو کاهش دهد. میهمان یکی از سه تیمی است که هنوز یک بازی خارج از خانه را به تساوی نکشیده است، با این حال شش شکست از هشت دیدار به سختی باعث ایجاد اعتماد در میان هیبی ها می شود.

سرمربی مهمان، لی جانسون، در تنها دیداری که تا به امروز با رنجرز داشت، تساوی 2-2 را با رنجرز به ثبت رسانده است. با این حال، بازی در Ibrox یک چالش کاملاً متفاوت است و ما پیش‌بینی می‌کنیم که این افزایش در چالش نشان دهد.

از 6 باخت خارج از خانه هیبرینیان در لیگ، 5 باخت نیز شاهد عقب افتادن آنها در نیمه دوم بود که یک رکورد ناخواسته در لیگ بود!

ما پیش‌بینی می‌کنیم که این روند با یک پیروزی خانگی دیگر HT/FT Rangers ادامه خواهد یافت تا دوران بیل را به سبک آغاز کنیم، با امتیازات کوچک‌تر در امتیاز صحیح 2-0 که انتخاب‌های ما را کامل می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *