آنالیز و بررسی بازی های وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم کوییز پارک و برنلی

– شش بازی از هشت بازی اخیر برنلی در چمپیونز شیپ بیش از 2.5 گل داشته است.
– هیچ تیمی در این فصل بیشتر از برنلی در بازی های چمپیونزشیپ با بیش از 3.5 گل کسب نکرده است.
– QPR در سه بازی اخیر خود شکست خورده است.

همه چیز در مسیر لوفتوس تغییر می کند

اگرچه مایکل بیل اظهاراتی بی سابقه در مورد وفاداری خود به باشگاه داشت، زمانی که QPR به وولوز پیشنهاد کار در لیگ برتر را داد، اما او اکنون مدیریت را در طول بازی های جام جهانی ترک کرده تا به عنوان سرمربی به باشگاه سابق خود یعنی رنجرز بپیوندد.

در حال حاضر بدون برد در پنج بازی متوالی لیگ، کوئینزپارک از رقابت برای عنوان قهرمانی دور شده است، اگرچه اگر آنها بتوانند زودتر به نتیجه برسند، رسیدن به مرحله پلی آف فراتر از آنها به نظر نمی رسد.

گفتن این حرف آسان تر از انجام مقابل برنلی خواهد بود، تیمی که در تمام فصل فقط دو بار در لیگ شکست خورده است و با نزدیک شدن به کریسمس، زیبا در بالای جدول قرار گرفته است.

برنلی باید کیفیت کافی برای پیروزی داشته باشد

حمایت از برنلی بدون ریسک نیست زیرا آنها تنها دو بازی از هفت بازی اخیر خارج از خانه خود را برده اند (5 تساوی، 1 شکست). با این حال، کلارتز در سفرهای خود در ده سفر ابتدایی خود تنها دو بار طعم شکست را چشیده است، بنابراین به نظر می رسد این ریسک در برابر تیمی که از وضعیت نامناسب QPR برخوردار است، باشد.

با 8 گل خورده در سه دیدار اخیر خارج از خانه خود، شاید جسورانه باشد که بگوییم برنلی این یکی را بدون پیروزی خواهد برد. تیم وینسنت کمپانی مثل همیشه به دنبال سرگرمی خواهد بود، اما این ممکن است منجر به گلزنی آنها شود که ما فکر می کنیم می تواند یک پیروزی 3-1 برای میهمان باشد.

یش بینی من برای این بازی برد برنلی با اختلاف دو گل می باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم واتفورد و هال سیتی

– هال سیتی در چهار بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ 10 گل به ثمر رسانده است.
– هر دو تیم در 5 بازی از 8 بازی قبلی خانگی واتفورد گلزنی کردند.
– هر دو تیم در 12 بازی از 21 بازی در مسابقات چمپیونزشیپ هال در این فصل (57٪) گل زده اند.

واتفورد به دنبال بازگشت به دوران طلایی خود است

تعطیلات جام جهانی شاید در زمان بدی برای واتفورد رخ داد زیرا آنها در 4 بازی از 6 بازی اخیر خود تحت هدایت اسلاون بیلیچ، سرمربی جدید خود، قبل از اخراج پیروز شده بودند. با این حال، آنها اکنون بازگشته‌ اند و می‌توانند به این فرم خوب مقابل هال سیتی ادامه دهند، تیمی که به دنبال دومین برد خود تحت هدایت لیام روزنیور، سرمربی جدید خود است.

اگرچه واتفورد در این فصل همه چیز را به خوبی انجام نداده است، زیرا هر دو تیم در 5 بازی از 8 بازی اخیر خود در لیگ خانگی موفق به گلزنی شده اند و این نشان می دهد که ببرها شانس خود را خواهند داشت تا حریفان را زمین گیر کنند.

میزبان معمولاً در چنین مسابقه‌ای شرط‌بندی خوبی است، اما با توجه به فرم اخیر هال سیتی در بازی های خارج از خانه و ضریب نسبتاً کم برای برد واتفورد، برای یافتن مقداری ارزش از آن دور می‌شویم.

هال می تواند بازی خوب خود را به نمایش بگذارد

هال سیتی که در حال حاضر در چهار بازی خارج از خانه لیگ شکست نخورده و ده مرتبه در این روند گلزنی می کند، باید آنچه را که لازم است در مقابل واتفورد در ویکاریج رود داشته باشد.

لیام روزنیور مردان خود را در یک سفر تمرینی در ترکیه در جریان وقفه قرار داده است و تیمش با تیم های برتر ترکیه باساکشهیر و ترابزون اسپور به تساوی 1-1 دست یافتند. اگر این چیزی است که باید انجام شود، ببرها باید با پنجه های تیز به اینجا برسند.

ما برای انتخاب گلزنی هر دو تیم در این بازی با ضریب کمی بهتر از برد خانگی انتخاب می کنیم، اگرچه ما واتفورد را برای سهام کوچکتر در انتخاب امتیاز صحیح 2-1 خود به نفع میزبان پوشش می دهیم.

پیش بینی من برای این بازی گلزنی هر دو تیم می باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم پانفرادینا و لوگو

– پنفرادینا در چهار بازی از 9 بازی خانگی خود حداقل دو بار گل خورده است.
– پنج بازی از 9 بازی خانگی میزبان حداقل سه گل به ثمر رسانده است.
– لوگو در 8 بازی از 9 بازی خارج از خانه خود در لیگ گل خورده است.

نبرد برای شکست دادن

یک بازی کاملا حیاتی و نبرد برای ماندن زمانی آغاز می شود که پونفرادینا رتبه 20 از لوگو رتبه 19 در ورزشگاه ال تورالین در روز یکشنبه استقبال می کند. در مجموع این دو تیم تا به اینجای فصل 52 گل دریافت کرده اند و هر دو به این دیدار به عنوان فرصتی ایده آل برای کسب سه امتیاز ارزشمند نگاه خواهند کرد، در حالی که باخت غیرقابل تصور است.

اهداف قابل انتظار

حداقل سه گل در 10 بازی از 19 بازی پونفرادینا در این فصل به ثمر رسیده است، اما میزبان تنها 4 گل در تمام فصل انجام داده است. با توجه به اینکه لوگو حداقل یک بار در 14 بازی از 19 بازی خود گل خورده است، اوضاع از نظر دفاعی خیلی بهتر به نظر نمی رسد. ما ظاهر بیش از 2.5 گل در کل را دوست داریم.

پیش بینی من برای این بازی تعداد گل ها بیشتر از 2.5 می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *