آنالیز و بررسی باز ی های جام جهانی 2022 برای شرط بندی

پیش بینی بازی بین دو تیم فرانسه و لهستان

– لهستان در این مسابقات کمتر از دو شوت به سمت دروازه در هر بازی انجام داده است
– فرانسه در 16 بازی اخیر خود در جام جهانی پیروز شده است.
– لهستان در اوایل سال جاری در چهار دیدار با بلژیک و هلند 11 گل دریافت کرد.
– امباپه تاکنون در سه بازی سه گل به ثمر رسانده و در یک هشتم نهایی در سال 2018 دو گل زده است.

لهستان چیزی برای ارائه ندارد

نحوه صعود لهستان به مرحله یک شانزدهم نهایی جام جهانی، آنها را با حمایت بی طرفی نگذاشت، زیرا به سختی در باخت 2-0 مقابل آرژانتین محک خوردند، زیرا می دانستند که آنها به لطف تفاضل گل خود از این مرحله عبور می کنند.

با این حال، آنها بدر این مسابقات اصلا در حد اسم خود ظاهر نشده اند. لهستان در سه بازی خود در جام جهانی تنها 5 شوت به سمت دروازه ثبت کرده است که 60 درصد آنها در پیروزی 2-0 مقابل عربستان سعودی بوده اند.

با این رکورد و با توجه به نمایش ضعیفش مقابل آرژانتین، آیا لهستان امیدی به پشت سر گذاشتن فرانسه در یک شانزدهم اخیر دارد؟

آمار و ارقام به سود فرانسه است

فرانسه ممکن است در آخرین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در این مرحله از بازی خارج شده باشد، اما بعید است این بار این اتفاق بیفتد. تاریخ نشان می دهد که پس از برزیل در سال 2006، قهرمانان به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

از زمانی که مرحله یک شانزدهم در جام جهانی 1986 معرفی شد، فرانسه پنج بار در این مرحله حضور داشته و در هر موقعیت پیشرفت کرده است (1986، 1998، 2006، 2014، 2018). فرانسوی‌ها حداقل در چهار تورنمنت از پنج تورنمنت مهم اخیری که در آن حضور داشته‌اند، به هشت تیم پایانی راه یافته‌اند.

در همین حال، این اولین بازی لهستان در مرحله حذفی یک تورنمنت جام جهانی از سال 1986 خواهد بود، زمانی که آنها در مرحله یک شانزدهم نهایی 4-0 مغلوب برزیل شدند. وضعیت دفاعی آنها در ترکیب با گزینه های حمله فرانسوی، نشان دهنده یک حذفی فوری دیگر برای لهستان است.

امباپه غیرقابل کنترل

کیلیان امباپه 9 شوت بیشتر (16) و پنج شوت بیشتر به سمت دروازه (7) از هر بازیکن فرانسوی در جام جهانی 2022 داشته است. او پس از سه بازی، پیشتاز فعلی کفش طلا است و در سه بازی در قطر سه گل به ثمر رسانده است. جاست فونتن (13گل) تنها فرانسوی است که در جام جهانی بیشتر از امباپه (7) گل زده است که در سال 2018 دو بار در مرحله یک هشتم نهایی مقابل آرژانتین گلزنی کرد. او را در برابر دفاع لهستانی به اوج برگردانید.

فرانسه گزینه های خوبی برای جانشینی امباپه نیز دارد، بنابراین آنها باید تیم لهستانی را که به سختی می تواند آرژانتین ضعیف را مهار کند، زیاده روی کنند. لیونل مسی و همکارانش 2-0 بازی را به نفع خود تمام کند، چیزی که فرانسه نشان داد که در پیروزی 4-1 مقابل استرالیا و پیروزی 2-1 مقابل دانمارک تمایلی به انجام آن ندارد.

دانمارکی ها نمایش دفاعی محکمی به نمایش گذاشتند تا امتیاز را در آن بازی پایین نگه دارند، اما نتوانستند فرانسوی ها را متوقف کنند. لهستان به نظر نمی‌رسد قادر به انجام این کار باشد، زیرا اوایل امسال 11 مرتبه از هلند و بلژیک در لیگ ملت‌ها گل خورده است. فرانسوی‌ها باید در این بازی حمله کنند و ضد حمله لهستان جواب چندانی نخواهد داشت،

من برای این بازی هندیکپ منفی 1 برای فرانسه پیش بینی میکنم.

پیش بینی بازی بین دو تیم انگلیس و سنگال

– انگلیس در 14 بازی از 20 مسابقه با تیم های آفریقایی پیروز شده است.
– کشورهای آفریقایی در 8 بازی از 9 بازی اخیر خود مقابل تیم های اروپایی شکست خورده اند.
– انگلیس تاکنون 9 گل به ثمر رسانده است، آنها فقط در دو جام جهانی قبلی (1966، 2018) گل های بیشتری زده اند.
– راشفورد در مرحله گروهی به طور میانگین هر 36 دقیقه یک گل به ثمر رساند.

سه شیر کجا ایستاده اند؟

انگلیس بدون شکست از گروه خود به عنوان صدر نشین صعود کرد و در بازی های اول و آخر خود به راحتی پیروز شد و در این بین یک تساوی سرد مقابل ایالات متحده داشت. آنها تاکنون 9 گل به ثمر رسانده اند و تنها در تورنمنت های 1966 و 2018 گل های بیشتری به ثمر رسانده اند. علیرغم آن قدرت هجومی و شروع قوی، به نظر نمی رسد که همه آنقدرها توسط تیم متقاعد شده باشند.

11 نفره ترکیب گرت ساوتگیت هنوز مورد بحث است، اگرچه این به ترکیبی از بازیکنان ثابت مسابقات است که توسط بازیکنان با فرم تحت فشار قرار می گیرند. برخلاف نمایش‌های بی‌نظیر جام جهانی از نسل طلایی، انرژی و اختراعی در اطراف انگلیس وجود دارد که آنها را متمایز می‌کند.

آنها به الخور بازگشتند – پس از تساوی آنها با ایالات متحده – برای رویارویی با سنگال قهرمان آفریقا. آیا فرم هجومی عالی آنها ادامه خواهد داشت یا شیرهای ترانگا قدرت دفاعی بیشتری از خود نشان خواهند داد؟

نبرد سخت برای سنگال

سنگال بدون بازیکن کلیدی خودش سادیو مانه که به دلیل مصدومیت این تورنمنت را از دست داد به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد. برد مقابل قطر و اکوادور آنها را به مرحله حذفی برد، اما این اولین باری بود که آنها در بازی‌های متوالی جام جهانی پیروز شدند. با قضاوت در مورد رکورد تیم های آفریقایی، افزودن به این دوندگی، مانند یک نبرد سخت به نظر می رسد.

کشورهای آفریقایی در 8 بازی از 9 بازی مرحله حذفی جام جهانی مقابل تیم های اروپایی شکست خورده اند. این در حالی است که در تمام رقابت ها، انگلیس در تاریخ خود هرگز مقابل یک تیم آفریقایی شکست نخورده است و در 14 مسابقه از 20 مسابقه پیروز شده است.

سنگال از زمان شکست 1-0 فرانسه در اولین بازی خود در جام جهانی در سال 2002، حداقل یک بار در هر 10 بازی اخیر خود در این رقابت ها گل خورده است. در حالی که آنها پنج گلزن در این رقابت ها داشته اند، کیفیتی که مانه به ارمغان می آورد را ندارند و از دیدار با قطر در مرحله گروهی سود برده اند. بهترین امید آنها این است که ادوارد مندی و کالیدو کولیبالی دو بازیکن چلسی نمایش های درخشانی در خط دفاعی داشته باشند.

راشفورد انتخاب عجولانه ای ندارد

با این حال، انگلیس شبیه تیمی نیست که بتوانید عقب بنشینید و در برابرش دفاع کنید. اینگونه بود که ایران و ولز در مقابلش 9 گل دریافت کردند. ایالات متحده با فشار دادن زودهنگام آنها کار بهتری انجام داد، اما این احتمالاً برای تیم سنگالی مناسب نیست. با این حال، سه شیر برتری نشان داده اند که باید حریفان را نگران کند.

بازیکنان انگلیس بازی زبه بازی پیشرفت کرده‌اند و مارکوس راشفورد به عنوان بهترین گلزن آنها در مرحله گروهی تنها در 107 دقیقه بازی سه گل به ثمر رساند. او با این دوندگی یک نقطه شروع را به دست آورد و فرم او باید در این مسابقه ادامه پیدا کند، بنابراین وینگر را برای گلزنی در این بازی پشت سر بگذارید.

سه شیرها علاقه زیادی برای برنده شدن در این بازی دارند، اما مسلما باید کوتاه تر باشند. همیشه قبل از یک بازی حذفی انگلیس اعصاب وجود دارد، اما با توجه به روشی که آنها توسط تیم های مشابه پیش رفتند، می بینم که آنها به راحتی در این مسابقه پیروز می شوند.

من برای این بازی برد انگلیس را پیش بینی می کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *