آنالیز و تحلیل بازی های جام جهانی 2022 در سایت وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم هلند و آمریکا

– هلند در 10 بازی جام جهانی تحت هدایت لوئیس فن خال شکست نخورده است و 7 پیروزی کسب کرده است.
– هلندی ها در 13 بازی از 19 بازی اخیر خود در جام جهانی با تیم های غیر اروپایی پیروز شده اند.
– آمریکا در 13 بازی از 23 تقابل خود با تیم های اروپایی در جام جهانی شکست خورده است.
– هلندی ها از 9 بازی اخیر خود در 7 بازی پیروز شده اند.

هلندی به روزهای درخشان خود ادامه می دهد

اولین دیدار حذفی جام جهانی 2022، هلند را با ایالات متحده آمریکا انجام می دهد و هلندی ها به عنوان تیمی برای ترس در مراحل آخر مسابقات ظاهر می شوند. در حالی که آنها در این مرحله از مسابقات یورو سال گذشته سقوط کردند، رکورد آنها نشان می دهد که سرنوشت مشابهی در قطر نخواهند داشت.

هلند در تمام 10 بازی خود در جام جهانی زیر نظر لوئیس فن خال شکست نخورده است (7 برد 3 مساوی) و در 6 بازی آخر خود در بازی های جام جهانی کلین شیت کرده اند. هلندی ها همچنین در 19 بازی اخیر خود در جام جهانی مقابل کشورهای غیراروپایی از زمان باخت 3-2 مقابل برزیل در مرحله یک چهارم نهایی 1994 شکست نخورده اند و در 13 بازی پیروز شده اند.

پولیسیک به ترکیب برگشته است!

ایالات متحده ایران را پشت سر گذاشت تا از گروه B صعود کند، اما در آن پیروزی، کریستین پولیشیچ گلزن خود را به دلیل مصدومیت از دست داد. پولیشیچ بازیکن کمی برای باشگاهش است اما برای کشورش بسیار مهم است.

وینگر چلسی در 9 بازی ملی اخیر خود برای ایالات متحده آمریکا مستقیماً در 6 گل نقش داشته است که هر دو گل آنها در این تورنمنت را شامل می شود. . به طور کلی، او دو برابر بیشتر از هر بازیکن دیگری در تیم برای ایالات متحده گل زده است (22). بدون او، آنها برای شکستن دفاع قدرتمند هلندی کار سختی خواهند داشت.

آمریکایی ها نیز باید در این مرحله از رقابت ها آمار ضعیفی را پشت سر بگذارند. آمریکا سه بازی از چهار بازی مرحله یک هشتم نهایی خود را در تاریخ جام جهانی شکست خورده است. آنها همچنین در 11 بازی اخیر خود در جام جهانی مقابل کشورهای اروپایی بدون برد بوده اند. به طور کلی، ایالات متحده در 13 بازی از 23 بازی مقابل تیم های اروپایی در این بازیها شکست خورده است.

گاکپو هلندی ها را وارد مرحله بعدی می کند؟

کودی گاکپو در هر سه بازی گروهی خود در این جام جهانی هلند را 1-0 جلو انداخت و اکنون در 6 بازی اخیر خود برای کشورش 5 گل زده است. این مهاجم در تصویر قرار دارد تا پس از شروع عالی خود کفش طلا را به دست آورد و او مردی خواهد بود که هلندی ها برای رسیدن به موفقیت در این بازی به او نگاه می کنند.

ایالات متحده می‌تواند با توجه به نحوه چیدمان هلندی‌ها آزمایش مشابهی را برای اکوادور انجام دهد، اما آمریکایی‌ها تهدیدی برای امتیاز دادن به تیم‌های مورد علاقه ندارند. آنها در سه بازی گروهی خود فقط سه گل به ثمر رساندند، بنابراین یک بازی فشرده برای امشب را پیش بینی میکنیم.

با این حال، هلندی ها از 5 دیدار خود با ایالات متحده چهار بار برنده شده اند و آنها با 7 پیروزی از 9 بازی اخیر خود وارد این جدال می شوند.

من برای این بازی برد خفیف هلندی ها را پیش بینی میکنم.

پیش بینی بازی بین دو تیم آرژانتین و استرالیا

– آرژانتین در سال 2022 در 12 بازی تنها 4 گل دریافت کرده است.
– آرژانتین از 8 بازی اخیر خود در 7 بازی بدون گل خورده پیروز شده است.
– جولیان آلوارز مقابل لهستان گلزنی کرد.
– آرژانتین در دو بازی اخیر خود 2-0 پیروز شده است.

آرژانتین یک قدم جلوتر از استرالیایی های تاثیرگذار است

آرژانتین روز شنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی به مصاف استرالیا می رود که یکی از بازیکنان مورد علاقه پیش از مسابقات در برابر تیم شگفتی ساز قطر قرار می گیرد.

آرژانتین در بازی افتتاحیه خود یک باخت شوکه کننده مقابل عربستان سعودی متحمل شدند، اما با پیروزی 2-0 پشت سر هم مقابل مکزیک و لهستان به نتیجه رسیدند تا صعود به مرحله یعدی را تضمین کنند.

استرالیا بالاتر از دانمارک و تونس برای صعود از گروه D در کنار فرانسه، صعود کرد، اما بعید است که این تیم آرژانتین را در روز شنبه با مشکلات زیادی مواجه کند.

یک برد دیگر برای آرژانتینب ها

لیونل مسی ممکن است در تیتر اخبار آرژانتین وجود داشته باشد، اما در حقیقت موفقیت آنها تا حد زیادی بر پایه دفاعی تقریبا غیرقابل تسخیر بنا شده است و آنها می توانند با رویارویی با Socceroos در ورزشگاه احمد بن علی در الریان، یک پیروزی دیگر را بدون کلین شیت به ثبت برسانند.

آرژانتین از 8 بازی اخیر خود در 7 بازی بدون گل خورده پیروز شده است و دو گلی که مقابل عربستان خورده تنها سومین و چهارمین گلی است که در 12 بازی در سال 2022 دریافت کرده است.

استرالیا یک گل مقابل فرانسه به ثمر رساند و دانمارک و تونس را 1-0 شکست داد تا در هر سه بازی خود تا کنون گلزنی کند، اما آرژانتین بدون شک می تواند بهترین خط دفاعی جام جهانی را داشته باشد و می تواند بدون گل خوردن به یک چهارم نهایی برسد.

مهاجم من سیتی تهدیدی برای آرژانتین است

مسی همیشه به عنوان یک گلزن احتمالی برای آرژانتین، علیرغم غیبتش در بازی مقابل لهستان، به عنوان یک گلزن احتمالی برای آرژانتین جذاب خواهد بود، اما برای کمی ارزش بیشتر، جولیان آلوارز از منچسترسیتی یک نامزد قوی به نظر می رسد.

این بازیکن 22 ساله اولین بازی خود را در جام جهانی مقابل لهستانی ها انجام داد و این موقعیت را با یک گل تثبیت کرد، بنابراین او باید جایگاه خود را در ترکیب اول حفظ کند.

یک برد 2-0 دیگر برای آرژانتین به عنوان یک شرط بندی صحیح مشخص می شود. مردان لیونل اسکالونی به خوبی در مدیریت بازی مهارت دارند و پس از کسب برتری 2-0 در هر دو برد گروهی خود پای خود را از روی گاز برداشتند و ممکن است روز شنبه نیز بیشتر از این اتفاق بیفتد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *