آنالیز و بررسی بازی های جام جهانی 2022

پیش بینی بازی بین دو تیم کرواسی و بلژیک

– کرواسی به طور کامل از کانادا پیشی گرفت در حالی که بلژیک در یک بازی خوش شانس توانست 1-0 مقابل کانادا پیروز شود.
– اردوی شیاطین سرخ در جریان این تورنمنت با حاشیه هایی همراه بوده است.
– هر دو تیم در شش بازی از هفت بازی اخیر کرواسی در فینال جام جهانی گلزنی کرده اند.
– آندری کراماریچ در 14 بازی اخیر خود برای کرواسی 8 گل به ثمر رسانده است.

کرواسی می تواند با وارد کردن ضربه بزرگ به امیدهای بلژیک برای پیشرفت بیشتر در تصمیم گیرنده گروه F روز پنجشنبه در ورزشگاه احمد بن علی، به رشد خود در مسابقات ادامه دهد.

شاگردان زلاتکو دالیچ در 18 بازی اخیر خود فقط یک بار شکست خورده اند، اما باید برای کسب جایگاه در دور بعد به مصاف تیم شماره دو جهان بلژیک بروند.

شیاطین سرخ با شکاف در رختکن از هم جدا شدند

شیاطین سرخ به رتبه یا شهرت خود در این تورنمنت ادامه ندادند و به نظر می رسد با اختلافات داخلی مانند بسیاری از نظرات اردوگاه آنها پس از باخت روز یکشنبه برابر مراکش مواجه شده اند.

یان ورتونگن 35 ساله در مصاحبه پس از بازی خود به اظهارات کوین دی بروین در مورد تیم پیر روبرتو مارتینز با سایه افکندن بر حمله بد بلژیکی که عملکرد بدی داشت، به تندی پاسخ داد. برخی گزارش‌های بعدی ادعا می‌کنند که این زوج باید در رختکن جدا می‌شدند زیرا عصبانیت‌ها بالا می‌رفت.

با میانگین سنی 30.4 سال، بلژیک مسن ترین ترکیب را در این مسابقات به میدان فرستاده و اگر روملو لوکاکو جایگزین میشی باتشوایی برای این مسابقه حساس شود، بعید است که این آماراصلاً افت کند.

کرواسی وقتی تحت فشار قرار می گیرد سراسیمه بازی نمیکند!

کرواسی در برابر کانادا احتمال گلزنی xG 3.42 را ثبت کرد، اما تنها چند روز پس از ثبت xG 2.94 مقابل بلژیک، Canucks را به 0.65 گل مورد انتظار نگه داشت.

آنها پس از اینکه در دقیقه دوم بازی با ضربه سر آلفونسو دیویس عقب افتادند، آستین‌های خود را بالا زدند و در واقع می‌توانستند برنده‌های بزرگ‌تری نسبت به نتیجه نهایی 4-1 داشته باشند.

رکورد دالیچ در جام جهانی به عنوان سرمربی کرواسی نشان می‌دهد که وقتی آنها عقب می‌افتند، وحشت نمی‌کند – و مهم‌تر از همه، تیم‌هایش هم این کار را نمی‌کنند. آنها در هر سه بازی حذفی چهار سال پیش عقب افتادند، در دقیقه اول مقابل دانمارک، 31 در مقابل روسیه و پنجم در مقابل انگلیس، اما هر بار توانستند به بازی برگردند.

این حس یک بازی حذفی را دارد – و این برای بلژیک است – که یکی از نقاط قوت کرواسی است. آنها می توانند از هر ناامیدی شیاطین سرخ سود ببرند و در بازار 90 دقیقه ارزش حمایت را دارند.

با این حال، حمایت از آنها برای پیروزی با هر دو تیم برای گلزنی، شانس را به خوبی افزایش می دهد زیرا کرواسی در هفت بازی از هشت بازی اخیر خود گل زده است، اما در سه بازی از پنج بازی قبلی خود گل زده است. به طور مشابه، بلژیک در سه بازی از پنج بازی اخیر خود گلزنی کرده است اما در این سکانس تنها یک کلین شیت داشته است.

کراماریچ می تواند ضربه نهایی کرواسی را به بلژیک وارد کند

کراماریچ آمار گلزنی بین‌المللی خود را با دو گل مقابل کانادا بهبود بخشید، اما این یک نمایش بالینی بود که می‌توانست به راحتی با یک هت تریک پاداش داده شود، اگر توپ آخری آفساید نمیشد.

هر دو ضربه مشروع او دقیقاً با پای چپ کمتر مورد علاقه او قرار گرفتند، اگرچه ضربه پای راست او که منتفی شد، مسلماً ضربه بهتری بود زیرا او مدافعانی را داشت که ابتدا باید آنها را شکست دهد.

قاتل هوفنهایم اکنون در 14 بازی اخیر خود 8 گل برای کشورش به ثمر رسانده است، اما به نظر می رسد او در این زمان از سال با رکورد 6 گل در هفت بازی ملی اخیر خود در ماه نوامبر که نشان دهنده تمایل او به فوتبال زمستانی است، داغتر شده است.

پیش بینی بازی بین دو تیم کانادا و مراکش

– کانادا در دو بازی قبلی این جام جهانی برنده نشده است.
– مراکش می تواند با پیروزی به مرحله حذفی صعود کند.
– مراکش از ژوئن تاکنون در 9 بازی متوالی بین المللی شکست نخورده است.
– کانادا در چهار شکست از شش شکست خود در سال 2022 موفق به گلزنی نشد.

خداحافظ کانادا

کانادا قرار نبود در این مسابقات اینگونه ظاهر شود زیرا آنها بدون توجه به نتایج بازی دو تیم هم گروه خود حذف می شوند.

آنها هنوز هم می توانند با پیروزی در یک بازی جام جهانی برای اولین بار تاریخ ساز شوند، اما هر اتفاقی که بیفتد به سادگی به عنوان تجربه برای مسابقات خود در سال 2026 خواهد بود.

مراکش به مرحله حذفی می رود

یک پیروزی برای مراکش مثل دفعه قبل آنها را در آستانه صعود قرار می دهد و یک تساوی برای دیدن آنها در اینجا کافی است. مراکش یکی از سه تیمی است که با لهستان و برزیل هنوز در پایان دور دوم گلی دریافت نکرده است و آنها می توانند به این روند خوب در اینجا ادامه دهند.

هیچ تیم آفریقایی از سال 1986 تاکنون به کمتر از مراکش در مرحله گروهی جام جهانی گل دریافت نکرده است، بنابراین تاریخچه کمی برای شیرهای اطلس در اینجا وجود دارد.

مراکش با هر یک از چهار تیمی که هنوز برای کسب سهمیه در گروه E رقابت می‌کنند، فرقی نمی‌کند در رتبه اول یا دوم قرار بگیرند، اما رسیدن به مقام اول هدف مقابل ضعیف‌ترین تیم گروه F است.

کانادا فقط برای سنت شکنی و افتخار آفرینی می تواند به کسب برد فکر کند وگرنه با هر نتیجه ای پیروز شود حذفش از گردونه رقابت ها حتمی می باشد.

ما از شیرهای اطلس حمایت می کنیم تا در این دیدار با ضریب عالی 21/20 به برتری برسند، با توجه به اینکه آنها به دلیل پیروزی بر “نسل طلایی” بلژیک به این کار دست می یابند.

یک کلین شیت دیگر برای مراکش در اینجا محتمل به نظر می رسد و ما چنین احتمالی را با امتیاز صحیح 2-0 خود پوشش می دهیم تا انتخاب های خود را در این دیدار حساس تکمیل کنیم.

پیش بینی بین دو تیم آلمان و کاستاریکا

– آلمان در پنج بازی اخیر خود در جام جهانی نتوانسته دروازه خود را بسته نگه دارد.
– کاستاریکا حداقل در شش بازی از هفت بازی بین‌المللی اخیر خود موفق به گلزنی شده است.
– کاستاریکا می تواند تنها با یک تساوی به مرحله حذفی راه یابد.
– آلمان باید برنده شود تا شانسی برای صعود داشته باشد.

رقابتی حساس در الخور قطر

یکی از جذاب‌ترین گروه‌های جام جهانی در حالی به پایان می‌رسد که کاستاریکا و آلمان آخرین تلاش‌های خود را برای صعود از گروه انجام می‌دهند.

کاستاریکا پس از شکست 7-0 مقابل اسپانیا در روز افتتاحیه، شبیه تیمی بود که مستقیماً به خانه می رود، اما آنها به خوبی توانستند ژاپن را در بازی دوم شکست دهند. این نتیجه کاستاریکا را در آستانه صعود قرار می‌دهد، اگرچه آنها اگر بخواهند با تساوی این کار را انجام دهند به لطف اسپانیا نیاز دارند!

آلمان در بازی افتتاحیه با شکست مقابل ژاپن نتیجه تکان دهنده خود را به ثبت رساند، نتیجه ای که تنها با پیروزی عربستان سعودی مقابل آرژانتین تحت تاثیر فاکتور شوک قرار گرفت! آلمان با بازگشت به تساوی با اسپانیا، اکنون باید برنده شود، در حالی که امیدوار است ژاپن در بازی همزمان بدر مقابل اسپانیا، شکست بخورد.

کاستاریکا می تواند خطر ساز باشد !

کاستاریکا پس از گلزنی در شش بازی از هفت بازی بین‌المللی اخیر خود، مطمئناً می‌تواند تهدیدی برای آینده باشد، و تنها ضربه‌ای که در آن سکانس رخ داد، سنگین‌ترین شکست آنها در جام جهانی مقابل اسپانیا بود.

کاستاریکا در دو بازی ابتدایی خود در جام جهانی 2018 شکست خورد و سپس در بازی آخر خود با سوئیس به تساوی 2-2 رسید، بنابراین ما انتظار داریم که این روحیه جنگجو را در اینجا ببینیم.

قبل از آن، آنها در مرحله گروهی 2014 انگلیس در بازی با انگلیس به تساوی رسیدند، بنابراین کاستاریکا واقعاً می تواند در بزرگترین صحنه فوتبال جهان در برابر تیم های اروپایی ایستادگی کند. با این حال، شاید گامی بیش از حد باشد که آنها را با ضریبی مضحک بر اساس شواهد بازی در این تورنمنت به آنها اضافه کنیم.

آلمانی ها می توانند یک برد هیجان انگیز داشته باشند

با این همه خطر، آلمان باید به سادگی تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام میدهد، زیرا آنها به دنبال اجتناب از حضور متوالی در گروه های انتهایی در مسابقات جام جهانی برای اولین بار هستند.

صرفاً هیچ ارزشی برای حمایت از آلمانی ها برای پیروزی وجود ندارد، بنابراین ما به دنبال انتخاب گلزنی هر دو تیم با ضریب بسیار مطلوب تر هستیم زیرا آنها قبلاً ثابت کرده اند در این فینال ها آسیب پذیر هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *