پیش بینی و بررسی بازیهای جام جهانی شنبه 5 آذر

پیش بینی بازی بین دو تیم تونس و استرالیا

– تونس در اولین بازی خود مقابل دانمارک به تساوی 0-0 دست یافت و استرالیا 4-1 مقابل فرانسه شکست خورد.
– تونس در 10 بازی اخیر خود 9 کلین شیت داشته است.
– الیس اسکیری دو بار در مسابقات مقدماتی گلزنی کرد و دو بار مقابل دانمارک تلاش کرد.

تونس و استرالیا روز شنبه در دیداری به مصاف هم می روند که در حال حاضر برای هر دو تیم در گروه D یک بازی مهم و حیاتی به نظر می رسد.

استرالیایی ها در اولین بازی خود با نتیجه 4-1 مغلوب فرانسه شدند و برای زنده نگه داشتن امید صعود به برد در این بازی نیاز دارند، در حالی که تونس در دیدار مقابل دانمارک یک امتیاز کسب کرد اما می داند که باید در آخرین دیدار گروهی خود به مصاف Les Bleus برود.

تونس می تواند در این بازی مثل بازی با دانمارک خوش بدرخشد

تیم های شمال آفریقا و خاورمیانه تا حد زیادی در اولین جام جهانی در جهان عرب عملکرد خوبی داشتند و تونس در بازی افتتاحیه خود مقابل دانمارک تحت تاثیر قرار گرفت. Eagles of Carthage شاید گاهی اوقات شانس خود را سوار می‌کردند، اما آنها خودشان فرصت‌های کمی دارند و می‌توانستند آن بازی را در روز دیگری برنده شوند.

استرالیا زودهنگام مقابل فرانسه پیش افتاد اما از آن نقطه به بعد بازی یک طرفه شد. قضاوت در مورد نحوه عملکرد سوکروس ها در برابر حریفان کمتر بر اساس شکست مقابل فرانسه دشوار است، اما نمایش تونس در برابر دانمارکی ها نشان می دهد که آنها می توانند یک تیم غافلگیرکننده در قطر باشند و در تضاد با آنها ارزش خوبی برای کسب پیروزی در روز شنبه دارند.

خط دفاعی تونس کلید موفقیت در این بازی

تونس مقابل دانمارک کلین شیت کرد و می تواند یک کلین شیت دیگر مقابل استرالیایی ها انجام دهد. جلیل کادری مربی تیم تونس را به تیمی کاملاً آماده تبدیل کرده است و آنها در 10 بازی اخیر خود 9 کلین شیت کرده اند – برزیل تنها تیمی است که راهی برای دفاع از خود پیدا کرده است.

با این حال، لباس آفریقای شمالی در آینده پربار نیست و به همین دلیل پیروزی 2-0 برای Eagles of Carthage جذابیت دارد. تونس در 10 بازی اخیر خود به طور میانگین 1.4 گل در هر بازی به ثبت رسانده است، در حالی که تنها فرانسه از مارس 2018 موفق به زدن بیش از یک بار در برابر استرالیا شده است – این روند به قبل از آخرین بازی جام جهانی روسیه بازمی گردد.

الیاس شکیری از کلن به نظر می رسد کاندیدایی برای یک گل در هر زمان با ضریبی بالا باشد. این بازیکن تونسی در این فصل برای تیم باشگاهی خود گل نزده است و در نقش تدافعی عمل می کند، اما او بیشتر در بازی های هجومی کشورش نقش دارد و در پنج بازی در مرحله مقدماتی دو گل به ثمر رساند. شکیری نیز در بازی اول دو شوت مقابل دانمارکی ها داشت و اگر شانس بیشتری در برابر استرالیایی ها به دست آورد، ممکن است کمی شانس بیشتری داشته باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم لهستان و عربستان

– لهستان در اوایل سال جاری در پنج بازی از شش بازی خود در لیگ ملت ها گل خورده است.
– عربستان سعودی سه گل مقابل آرژانتین خورد که به دلیل آفساید مردود اعلام شد و آنها موقعیت های زیادی را از دست دادند.
– لهستان در بازی ابتدایی خود 13 موقعیت را روی دروازه مکزیک ایجاد کرد.

آیا عربستان سعودی می تواند برد معروف مقابل آرژانتین را دادامه دهد؟

پس از پیروزی 2-1 مقابل آرژانتین در بازی ابتدایی خود، همه نگاه ها به بازی عربستان سعودی است. آنها پس از دور اول بازی ها در صدرگروه C را قرار گرفتند، در حالی که لهستان در بازی اول خود مقابل مکزیک به تساوی رسید. رابرت لواندوفسکی و همبازیانش شروع سختی داشتند، یک پنالتی را از دست داد و به سختی مسئولیت بازی را بر عهده گرفت.

این مسابقه به عنوان یک بازی حیاتی و سرنوشت ساز برای لهستان در نظر گرفته می شد، اما همه چیز پس از برد شوکه کننده عربستان سعودی تغییر کرد. آنها در صف یک شانزدهم نهایی هستند و هر چهار تیم در حال حاضر با تلاش برای خروج از گروه حضور دارند. آیا سعودی ها می توانند صعود خود از گروه را امشب نهایی کنند!

فرصتی برای لواندوفسکی؟

لواندوفسکی در چهار بازی جام جهانی موفق به گلزنی نشده است و با هیچ یک از 11 شوت خود از جمله پنالتی از دست رفته در ابتدای بازی موفق به باز کردن دروازه حریفان نشد. توجیه حمایت از او در این درگیری دشوار است، اگرچه دفاع سعودی آسیب پذیر به نظر می رسد.

آرژانتین در اولین بازی خود گل زد و سه گل دیگر این تیم را آفساید اعلام کردند. عربستان سعودی در اوایل به همه جا نگاه می کرد، که باید در این بازی همه چیز را برای لهستان باز کند. پیوتر زیلینسکی، هافبک ناپولی، شرط خوبی برای گلزنی در این بازی است، زیرا او در دو بازی دو گل برای تیم باشگاهی خود به ثمر رساند. او در مقدماتی و در لیگ ملت‌ها برای کشورش گلزنی کرد، بنابراین او را در این مسابقه می تواند گزینه خوبی برای گلزنی باشد.

ضربه ای دیگر برای لهستان

در حالی که عربستان سعودی از نظر دفاعی آسیب پذیر است، آنها باید بتوانند از این نقطه عف لهستانی نهایت استفاده را ببرند. در حالی که آنها مقابل مکزیک شکست خوردند، لهستان در پنج بازی از شش بازی خود در لیگ ملت‌ها در اوایل این فصل گل خورد. در مقدماتی، مسائل دفاعی آنها نیز آشکار شد، زیرا آنها بازی را به آندورا و سن مارینو واگذار کردند.

عربستان سعودی در دیدار مقابل آرژانتین موقعیت های زیادی ایجاد نکرد، اما پس از دو گل در اوایل نیمه دوم، نیازی به این کار نداشت. آنها می توانند جلو بیفتند و تیم لهستانی را که اجازه 13 شوت علیه آنها را در اولین بازی آنها انجام داد، به مشکل برسانند. با این حال، با توجه به مسائل دفاعی خود سعودی‌ها، هر دو تیم برای گلزنی به میدان رفتند.

لهستان تنها یک بازی از شش بازی اخیر خود را برده است و با توجه به نحوه بازی عربستان در بازی اول خود، باید بتواند از این بازی امتیازی کسب کند.

پیش بینی بازی بین دو تیم فرانسه و دانمارک

– دانمارک در 18 بازی از 21 بازی اخیر خود گلزنی کرده است.
– فرانسه در 6 بازی از 7 بازی اخیر خود گل خورده است.
– دانمارک در سه دیدار با فرانسه شکست نخورده و در شش ماه گذشته دو بار آنها را شکست داده است.

فرانسه با نمایش هجومی هیجان‌انگیزی بازی اول توانست استرالیا را پشت سر بگذارد، اما آنها در روز شنبه با دانمارک در آزمون بسیار سخت‌تری قرار دارند.

لس بلوز تنها در 9 دقیقه بعد از شروع بازی گل خورد، اما با انتقام برگشت و 4-1 پیروز شد، اگرچه کیفیت نمایشی از دفاع استرالیا چیزهای زیادی را از دست داد و یک بازیکن دیگر تیم اصلی را از دست داد. لوکاس هرناندز نگران دیدیه دشان خواهد بود.

دانمارک مقابل فرانسه بازی بهتری ارایه می دهد

دانمارک، پس از پشت سر گذاشتن وضعیت ضعیف خود در یورو 2020، در تلاش برای یافتن راهی برای عبور از دفاع مقاوم تونس در بازی‌ اول بود، اما آنها باید بتوانند فضای بیشتری برای عملیات علیه تیم فرانسوی متفکر خود پیدا کنند.

شاگردان کسپر هولمند از 8 بازی اخیر خود فقط دو شکست – هر دو مقابل کرواسی – و دو بار در شش ماه گذشته فرانسه قهرمان جهان را شکست داده اند.

منتظر گل در استادیوم 974 باشید

تساوی بدون گل دانمارک مقابل تونس، سومین باری بود که آنها پس شی از دقایق بازی با استرالیا دچار مشکل شده بود. فکر می‌کنم دانمارکی‌ها می‌توانند در روز شنبه یک برد شوکه کننده کسب کنند و تکرار برد 2-1 آنها در پاریس در اوایل سال جاری، یک پیش‌بینی خوب خواهد بود.

کریستین اریکسن در بازار گلزنان همیشه برجسته است. هافبک منچستریونایتد در 3 بازی از 6 بازی اخیر خود برای کشورش گلزنی کرده است و بهترین بازیکن دانمارک مقابل تونس بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *