بررسی آماری بازی های جام جهانی در سایت وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم ایران و ولز

– ولز در نیمه دوم مقابل ایالات متحده تاثیرگذار بود.
– ایران با شکست 6 بر 2 مقابل انگلیس صعود از گروه را برای خود مشکل کرد.
کیفر مور باید پس از تاثیرگذاری به عنوان بازیکن جایگزین مقابل ایالات متحده می تواند در ترکیب اصلی بازی باشد.

ولز به دنبال کسب هر 3 امتیاز این بازی است!

ولز برای کسب یک امتیاز در بازی افتتاحیه جام جهانی مقابل آمریکا تلاش کرد و پیروزی مقابل ایران در روز جمعه به آنها شانس واقعی برای صعود از مرحله گروهی را می دهد.

اژدها در ابتدا با آمریکایی ها مبارزه کردند و آنها در نیمه اول تلاش تیموتی وه عقب افتادند. با این حال، ولز در نیمه دوم یک بازی چشمگیر به نمایش گذاشت و به لطف پنالتی نیمه دوم گرت بیل یک امتیاز شایسته به دست آورد – و اگر آنها بتوانند از همان جایی که کار را ترک کردند ادامه دهند، باید بتوانند بر تیم ایران غلبه کنند که در اولین بازی با نتیجه 6-2 مغلوب انگلیس شد.

مسابقه کلیدی برای ولز

ولز در آخرین بازی گروهی خود به مصاف انگلیس می رود، بنابراین آنها برای صعود به شدت به نتیجه در برابر ایران نیاز دارند. مردان راب پیج را نباید دست کم گرفت و آنها ممکن است بتوانند از بازی خود مقابل سه شیرها امتیاز کسب کنند، اما آنها هم نمی خواهند به آن بازی تکیه کنند و عملکردی بزرگ مقابل ایران را هدف قرار خواهند داد.

ایران در مقابل انگلیس فوتبال بسیار بدی ارائه کرد و قبل از اینکه خودش به گل برسد 4 گل خورد. مهدی طارمی از پورتو یک مهاجم با کیفیت است و هر دو گل آنها را به ثمر رساند، اما او تنها خروجی واقعی ایران بود و اگر ولز بتواند او را ساکت نگه دارد باید بتواند حداکثر امتیاز را بگیرد.

ولز 6 بازی را بدون برد پشت سر گذاشته است و این کمی نگران کننده است، اما شایان ذکر است که آنها در این دوره دو بار با بلژیک و هلند بازی کرده اند یعنی با تیم هایی دست و پا بسته بازی نکردند بنابریان انتخاب برد ولز می تواند گزینه خوبی باشد.

مور باید سر تکان دهد

معرفی کیفر مور پس از استراحت، تفاوت بزرگی را برای ولز مقابل ایالات متحده ایجاد کرد و او اکنون باید با شروع بازی مقابل ایرانی ها پاداش بگیرد، به خصوص که آنها در مقابل انگلیس با توپ در محوطه جریمه مبارزه کردند.

به نظر می رسد ایران علیرضا بیرانوند دروازه بان اول خود را نیز پس از مصدومیت از ناحیه سر در بازی، در اختیار نخواهد داشت و به همین دلیل تلاش مور، که قبل از رفتن به قطر در همان تعداد بازی برای بورنموث سه گل به ثمر رساند، اینجا جذابیت واقعی دارد. .

بیل در ضربات نقطه ای حضور خواهد داشت و مثل همیشه به عنوان یک گلزن احتمالی درخواست می کند، اما مور ارزش بهتری را ارائه می دهد و شانس خوبی وجود دارد که این یک بازی نسبتاً پر گل باشد.

پیروزی 3-1 برای ولز در بازار امتیاز صحیح گزینه معقولی به نظر می رسد زیرا ایران در دو بازی اخیر خود 8 گل دریافت کرده است و در آخرین بازی خود قبل از جام جهانی با نتیجه 2-0 مغلوب تونس شده است. ولز شش بازی را بدون کلین شیت پشت سر گذاشته است و با توجه به اینکه ایران دو بار مقابل انگلیس گلزنی کرده است، حداقل باید بتواند یک تلاش تسلیت بخش داشته باشد، حتی اگر نتواند امتیازی کسب کند.

پیش بینی بازی بین قطر و سنگال

– سنگال در اوایل سال جاری سه بازی از چهار بازی حذفی خود را با دو گل یا بیشتر در AFCON برد.
– قطر در اولین بازی خود با نتیجه 2-0 مغلوب اکوادور شد.
– سنگال 84 دقیقه مقابل هلند ایستاد.
– کرپین دیاتا دو شوت مقابل هلندی ها داشت.

سنگال به دنبال پیروزی در این بازی است

قطر که میزبان بازیهای جام جهانی 2022 می باشد در روز جمعه به مصاف سنگال می رود و هر دو کشور همچنان به دنبال اولین امتیاز خود هستند.

قطر در اولین بازی خود با نتیجه 2-0 مغلوب اکوادور شد و آنها هرگز به نظر نمی رسیدند که چیزی برای از دست دادن داشته باشند. سنگال قهرمان آفریقا با همین امتیاز به هلند رفت و شاید بدشانس بود که حداقل امتیازی را کسب نکرد.

سنگال حریف قدری برای قطر خواهد بود!

قطر در تمام نقاط زمین توسط تیم اکوادور به خوبی سازماندهی شده بود و ممکن است با تیم سنگال فیزیکی تر مبارزه کند.

شیرهای ترانگا لحظات خوبی را مقابل هلندی ها پشت سر گذاشتند و آنها باید در مقابل تیمی با استاندارد کمتر از موفقیت بیشتری برخوردار شوند.

من بر اساس نحوه عملکرد این دو تیم در بازی های باز خود، برد سنگال با هندیکپ 1- را به عنوان شرط اصلی خود برای این بازی انتخاب می کنم. مردان آلیو سیسه در 10 بازی اخیر خود فقط دو بار با دو گل یا بیشتر پیروز شده اند، اما در مقابل یک تیم خوب اورانژ کمی خلاقیت و خلاقیت نشان دادند.

سنگال قبلاً نشان داده است به دنبال صعود در گروه خود می باشد، زیرا سه بازی از چهار بازی حذفی خود را در کمپین موفقیت آمیز AFCON در اوایل سال جاری با حداقل دو گل بردند و می توانند در این بازی با ارایه یک بازی حساب شده به نتیجه مطلوب برسند.

قطر ممکن است به اهدافی که در سر داشت نرسد!

به نظر نمی رسید که قطر در مقابل اکوادور نتواند به گل برسد و ممکن است در بازی مقابل سنگال دوباره باین سناریو تکرار شود.

تیم آفریقایی 84 دقیقه مقابل هلندی ها ایستادگی کرد و در یک لحظه غفلت گل خوردند و آنها می توانند با ثبت پیروزی 3-0 در مقابل حمله لنگی قطر مقاومت کنند.

در غیاب مرد ستاره سادیو مانه، سنگال به کسی نیاز دارد که جای خالی را پر کند و کرپین دیاتا می تواند آن مرد باشد. دیاتا دو بار در مقابل هلند تلاش کرد، اما ضربه ای به سمت دروازه انجام نداد، با این حال، این واقعیت که او در موقعیت های شوتزنی قرار گرفت، دلگرم کننده است، و او گزینه جالبی برای شرط بندی گلزن ما در هر زمان به نظر می رسد.

پیش بینی مساقبه هلند در مقابل اکوادور

– در هر سه بازی اخیر هلند کمتر از سه گل زده شده است.
– زیر 2.5 گل در 13 بازی از 14 بازی اخیر اکوادور یک شرط برنده بوده است.
– اورانی ها سه کلین شیت پیاپی را به دست آورده اند، اکوادور به دنبال هشتمین بازی متوالی است.

هر دو تیم تلاش می کنند در فرم خوب خود بمانند

هلند و اکوادور هر دو رقابت‌های خود در جام جهانی را با پیروزی 2-0 آغاز کردند و احتمالاً یک برد برای هر یک از طرف‌ها برای تضمین صعود در گروه خود کافی باشد.

هلندی‌ها در بازی‌های مقابل سنگال بازی خوبی ارایه نداند، اما با این حال با دو گل دیرهنگام به برتری رسیدند.

اکوادور با سهولت نسبی بر کشور میزبان قطر غلبه کرد و هرگز مجبور نشد در این بازی به آب و آتش بزند زیرا آنها یک برد راحت به ثبت رساندند.

گل زدن برای هر دو تیم ممکن است کمی مشکل باشد!

هر دو تیم دارای رکوردهای دفاعی قوی هستند زیرا هلندی ها برای چهارمین کلین شیت متوالی وارد بازی می شوند، در حالی که اکوادور از زمان تساوی 1-1 مقابل آرژانتین در ماه مارس گلی را دریافت نکرده است – یک روند طولانی در هفت بازی پیاپی قبلی.

این می‌تواند یک نبرد تاکتیکی جذاب باشد، اما ممکن است یک بازی برای خالص‌ها نیز باشد و به نظر می‌رسد که گل‌های کمتر از 2.5 گزینه معقولی برای شرط‌بندی اصلی ما باشد.

هلند در دیدار با سنگال تا دقایق پایانی نتوانستد به برتری برسند زیرا اولین گل از دو گل آنها در دقیقه 84 به ثمر رسید و این دفاع اکوادور در طول چند ماه گذشته عزم واقعی خود را نشان داده است.

هلندی‌ها تا زمان معرفی ممفیس دیپای در مقابل دارندگان AFCON تلاش کردند و از آنجایی که او هنوز آمادگی جسمانی ندارد، ممکن است یک بار دیگر به عنوان یک بازیکن جایگزین وارد ترکیب شود. از آنجایی که دیپای در امادگی کامل نیست، خط حمله هلندی ها کمی ضعیف به نظر می رسد و اکوادور ممکن است بتواند مقاومت کند، بنابراین به نظر می رسد تساوی 0-0 شانسی در بازار امتیاز درست داشته باشد.

اگر در حال برنامه‌ریزی برای شرط‌بندی هستید، شوت به سمت دروازه برای کودی گاکپو هلندی پس از گل او در مقابل سنگال گزینه خوبی به نظر می‌رسد و روماریو ایبارا مدعی انجام همین کار برای اکوادور است که دروازه‌بان قطری را در بازی افتتاحیه آنها آزمایش کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *