بررسی آمار و آنالیز بازی های جام جهانی 2 آذر

پیش بینی بازی بین دو تیم کرواسی در مقابل مراکش

– مراکش در 7 بازی از 10 بازی اخیر خود در جام جهانی شکست خورده است.
– مودریچ نرخ گلزنی خود را برای کرواسی افزایش داده و در سه بازی از شش بازی اخیر باشگاهی خود موفق به گلزنی شده است.
– کرواسی در هر پنج بازی اخیر خود پیروز شده است.

کرواسی امیدوار است دوباره مدعی شود

کرواسی سه بازی از پنج بازی قبلی خود در جام جهانی را باخته است، اما وقتی در اولین بازی خود از شکست اجتناب کردند، به نیمه نهایی راه یافتند. آنها توانستند در سال 2018 در روسیه به فینال برسند و بسیاری از آن بازیکنان برای جام جهانی امسال 2022 قطر هم به میدان میروند.

این بار باید به فال نیک گرفت تا کرواسی با یک بازکننده برنده روبرو شود. آنها با تیم مراکشی ملاقات می کنند که از 10 بازی اخیر خود در جام جهانی فقط یک برد را کسب کرده است و 7 بازی را باخته است. تیم آفریقایی در مجموع 9 بازی از 16 بازی در این رقابت ها شکست خورده است.

تلاش مودریچ برای نمایش خوب در این مسابقات

لوکا مودریچ در سال 2018 بهترین بازیکن مسابقات را به دست آورد و همچنان بازیکن برجسته کرواسی است. این بازیکن 37 ساله در اوایل سال جاری هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در مسابقات قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا نشان نداد، در حالی که او تهدیدی برای گلزنی به بازی خود اضافه کرده است.

مودریچ در بیشتر دوران حرفه ای ملی خود با نرخی بیش از یک گل در سال گلزنی کرد. او بین سال‌های 2006 تا 2019 16 بار برای کشورش گلزنی کرد. با این حال، از مارس سال گذشته تاکنون 7 گل زده است. این هافبک در 3 بازی از 6 بازی اخیر خود برای رئال گلزنی کرده است و کشورش بیشتر به گلزنی او متکی است، بنابراین مودریچ را برای گلزنی در چهارمین تورنمنت بین المللی متوالی با گل مقابل مراکش بازگرداند.

انتخاب برد کرواسی منطقی به نظر می رسد.

کرواسی نه تنها تورنمنت قبلی را در اینجا به نفع خود دارد، بلکه با فرمی فوق العاده راهی قطر می شود. آنها در 6 بازی شکست نخورده اند و هر یک از 5 بازی آخر خود را در یک دوره پیروز کرده اند که منجر به صدرنشینی فرانسه در گروه خود در لیگ ملت ها شد.

کرواسی در آن گروه توانست در خارج از خانه هر دو برابر فرانسه و دانمارک پیروز شود، بنابراین انتظار داشته باشید که آنها شروعی قدرتمند در این مسابقات داشته باشند. با توجه به رکورد ضعیف مراکش در مسابقات و قدرت حریفان ابتدایی آنها، دیدن چیزی جز برد کرواسی سخت است. آنها را برای گرفتن امتیاز، با پیروزی 2-0، پیش بینی امتیاز صحیح من، پشتیبان کنید.

پیش بینی بازی بین دو تیم آلمان و ژاپن

– ژاپن در تمام چهار بازی خود در آخرین جام جهانی به جز یک بازی، گل زنی کرده است.
– موسیالا در چهار بازی آخر خود در بوندسلیگا برای بایرن مونیخ گلزنی کرده است.
– آلمان در شش بازی از هفت بازی اخیر خود هر دو تیم گلزنی کرده اند.
– آلمان تمام 10 بازی مقدماتی را برد و 36 بار گلزنی کرد.

آلمان وارد دوران جدیدی می شود

آلمان اولین بازی تورنمنت خود را زیر نظر هانسی فلیک در دیدار با ژاپن در افتتاحیه جام جهانی انجام می دهد. آلمانی ها در چهار دوره از پنج دوره این قرن به نیمه نهایی رسیده اند، اما در سال 2018 پیش از خروج زودهنگام از یورو 2020 از گروه حذف شدند.

فلیک می خواهد همه چیز را اصلاح کند، اما هیچ سرمربی آلمانی از سال 1980 تاکنون در تورنمنت افتتاحیه خود پیروز نشده است، بنابراین تاریخ مخالف این است که آنها تا آخر راه بروند. با این حال، سرمربی سابق بایرن مونیخ در طول دوران حضورش در بایرن موفق شد سه گانه را به دست آورد، بنابراین تیم او باید نسبت به تیم های اخیر آلمانی رقابتی تر باشد.

آیا ژاپن می تواند یک تهدید باشد؟

ژاپن از 8 بازی اخیر خود در جام جهانی تنها یک برد را کسب کرده است، اما این مانع از صعود آنها به مرحله یک هشتم نهایی روسیه نشد. آنها بخش بزرگی از درگیری خود با بلژیک را رهبری کردند و نشان دادند که می توانند در صحنه جهانی اثر بگذارند.

آنها در پایان مرحله مقدماتی گام برداشتند تا در شش بازی از هفت بازی آخر خود پیروز شوند. آنها به قطر می روند و در این جام جهانی قوی تر از چهار سال پیش هستند، علیرغم اینکه در تمام چهار بازی خود در روسیه به جز یک بازی گلزنی کردند.

موسیالا میتواند تاثیر گذار باشد

هیچ یک از 50 بازی اخیر آلمان در جام جهانی بدون گل به پایان نرسیده است و بعید به نظر می رسد که این بازی بتواند به آن دوره پایان دهد. آلمانی‌ها مجموعه‌ای از گزینه‌های هجومی باکیفیت را به تورنمنت می‌آورند که جمال موسیالا یکی از این گزینه هاست. پس از شروع عالی در این فصل، او بازیکن جوان ما در منتخب مسابقات است.

او در این فصل بوندسلیگا 9 گل برای بایرن مونیخ به ثمر رسانده است و با گلزنی در 4 بازی متوالی لیگ برای باشگاهش قراردادش را امضا کرده است. او یک مهاجم عریض و هیجان‌انگیز با چشم به گل است و یک گزینه عالی برای گلزن در هر زمان در این مسابقه است.

آلماندر خط دفاع خود مشکلاتی دارد

شاگردان فلیک با پیروزی 1-0 مقابل عمان برای اولین بار خود را گرم کردند، اما آن بازی هرگز نتوانست آنها را از نظر دفاعی آزمایش کند. با این حال، مشکلاتی در خط دفاعی آلمان وجود دارد که می تواند در قطر مشکل ساز باشد.

آلمان در هیچ یک از شش بازی خود در لیگ ملت ها نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد، از جمله تساوی 3-3 مقابل انگلیس در آخرین بازی خود. تنها عمان و اسراییل در 10 بازی اخیر خود نتوانسته اند خط دفاعی آلمان را شکست دهند، بنابراین ژاپن قطعا می تواند یک تهدید باشد.

بازی‌های ژاپن در روسیه همگی کاملاً باز بود و سه تا از چهار بازی آن شاهد گلزنی هر دو تیم بودند. آلمان شاهد گلزنی هر دو تیم در شش بازی از هفت بازی اخیر رقابتی خود بوده است، در حالی که رکورد چشمگیر انتخابی آنها با 10 پیروزی و 36 گل نشان می دهد که آنها باید ژاپن را ترک کنند. آنها را برای کسب پیروزی 2-1 در بازی افتتاحیه خود حمایت کنید.

پیش بینی بازی بین دو تیم بلژیک در مقابل کانادا

– بلژیک در 11 بازی از 13 بازی اخیر خود گل خورده است که گلزنی هر دو تیم در 10 بازی آنها مشاهده شده است.
– شیاطین سرخ با 16 گل بهترین گلزن جام جهانی گذشته بودند.
– کانادا در مرحله مقدماتی جام جهانی 23 بار گلزنی کرد.
– جاناتان دیوید در 35 بازی ملی 22 گل به ثمر رسانده و در 15 بازی لیگ 1 این فصل 9 گل زده است.

بلژیک به قطر امیدوار شده است

احتمالاً این تیم باورنکردنی بلژیک قبلاً به اوج خود رسیده است، اما گزارش‌های افول و شکست آنها به شدت اغراق شده است. با توجه به کوین دی بروین و ادن هازارد در 31 سالگی و روملو لوکاکو و تورگان هازارد هر دو 29 ساله، اگر آنها در مدت 18 ماه در یورو 2024 حضور نداشته باشند، شوکه کننده خواهد بود.

این بازیکنان همگی نقش کلیدی در تیم ملی بلژیک ایفا کردند که در تورنمنت های اخیر یکمی با فت مواجه شده اند، اما آنها در سال 2018 و در یورو سال گذشته به برنده نهایی باختند. چهار سال پیش، آنها بهترین پایان تاریخ بلژیک را در جام جهانی ثبت کردند، در حالی که گروهی از جوانان با استعداد به امید تشکیل تیم بزرگ بعدی بلژیک راهی قطر شدند.

با این حال، تیمی که به قطر می رود در دفاع پیر شده است که می تواند باعث سقوط آنها در قطر باشد.

بلژیک در جام جهانی 2018 با زدن 16 گل بهترین تیم در گلزنی بود. آنها در یورو 2020 در پنج بازی 9 گل دیگر را به ثمر رساندند، در حالی که نیروهای خلاق هازارد و دی بروین باید آنها را در قطر هیجان زده ببینند. در حالی که لوکاکو کاملاً در آمادگی کامل نیست، میشی باتشوایی در آخرین بازی خود در لیگ ملت ها سه گل زد و می تواند تأثیرگذار باشد.

با این حال، نگرانی های دفاعی جدی برای شیاطین سرخ وجود دارد. هفت مدافع آنها شامل پاهای ژان ورتونگن و توبی آلدرویرلد است که 266 بازی ملی و 68 سال روی زمین بین آنها بازی کرده اند. بقیه شامل یک بازیکن 19 ساله از اندرلخت، یک بازیکن 22 ساله از رن و دو نماینده از لسترسیتی هستند. توماس مونیر از بوروسیا دورتموند یک گزینه عالی است، اما انتظار می رود که او بازی افتتاحیه را به دلیل مصدومیت از دست بدهد.

به طور خلاصه، تیبو کورتوا باید بهترین عملکرد خود را داشته باشد تا شکاف هایدفاعی را به طور کامل پوشش دهد.

دیوید می تواند تهدیدی برای خط دفاع بلژیک باشد

کانادا به‌عنوان یکی از تیم‌های ضعیف در قطر شناخته می‌شود، اما آنها در رقابت‌های مقدماتی پیش از آمریکا و مکزیک در صدر قرار گرفتند – دو تیم به طور گسترده پیش‌بینی می‌کردند که به یک شانزدهم نهایی صعود کنند. طرف دیگر. آنها چیزی را دارند که هر دو رقبای بزرگ آمریکای شمالی فاقد آن هستند – برتری واقعی در خط حمله.

سیله لارین، مهاجم کلوب بروژ، مانند جاناتان دیوید، مهاجم سابق خنت، باید با بلژیک آشنا باشد. دیوید از آن زمان به لیل رفت و در 90 بازی لیگ 1 37 گل به ثمر رساند. او همچنین 22 گل در 35 بازی بین المللی به ثمر رسانده است که یک رکورد درخشان در این سطح است. مهاجم تنها 22 سال دارد و در 15 بازی لیگ 1 این فصل 9 گل به ثمر رسانده است، بنابراین تهدیدی بزرگ برای دفاع بلژیک خواهد بود.

شیاطین سرخ برای غلبه بر نگرانی ها

شکاف بزرگی از نظر مهره بین دو طرف وجود دارد، اما این تیم برتر کانادایی می تواند از مشکلات بلژیک استفاده کند. شیاطین سرخ در 13 بازی اخیر خود که برابر لهستان و بورکینافاسو بوده اند، تنها دو بار کلین شیت کرده اند. هر دو تیم در 10 بازی از این دیدارها گلزنی کرده اند، بنابراین می توان انتظار گلزنی را در این دیدار داشت.

من می بینم که کانادا در این مسابقه به شکست تن می دهد و بلژیک در هفت بازی آخر خود در مرحله گروهی جام جهانی پیروز شده است. آنها را برای کسب یک برد ضعیف 2-1، با کیفیت هجومی آنها به احتمال زیاد از این برد حمایت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *