آنالیز و بررسی بازی های جام جهانی 2022 برای بهبودی شرط بندی

پیش بینی بازی بین دو تیم قطر و اکوادور

– اکوادور در مقدماتی آمریکای جنوبی 27 گل به ثمر رساند که بهترین بازگشت آنها در تاریخ است
– قطر 33 بار در 18 دیدار اخیر خود با تیم هایی که در رده 50 یا بالاتر جهان قرار دارند، گل خورده است.
– در چهار بازی مقدماتی اخیر جام جهانی 17 گل زده شده است.
– اکوادور در 8 بازی از 11 بازی اخیر خود مساوی کرده است.

آیا قطر می تواند اکوادور را در خانه متوقف کند؟

پس از سال‌ها بحث و جدل و انتقاد، قطر در اولین حضور خود در جام جهانی پا به عرصه جهانی گذاشت. آنها اولین تیمی هستند که از دهه 1930 به عنوان میزبان اولین بازی خود را انجام می دهند، در حالی که هیچ تیمی از سال 2002 به جز سنگال در اولین بازی خود در این رقابت ها پیروز نشده است.

با این حال، کشورهای میزبان رکورد خوبی در جام جهانی دارند، به ویژه از آنجایی که آنها را در اولین بازی در جام جانی سال 2006 قرار دادند. آلمان، برزیل و روسیه بازی های ابتدایی خود را بردند، در حالی که آفریقای جنوبی با مکزیک 1-1 مساوی کردند.

از زمانی که جام جهانی با شیوه ی 32 تیمی برگزار میشود، هیچ کشور میزبانی بازی افتتاحیه خود را از دست نداده است. در سال 2002 ژاپن با بلژیک 2-2 مساوی کرد و کره جنوبی 2-0 لهستان را شکست داد، در حالی که فرانسه 3-0 آفریقای جنوبی را در سال 1998 شکست داد.

منتظر یک بازی باز و پرگل باشید!

با ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی، قطر مقابل اکوادور بازی جذابی خواهد داشت. با این حال، دلایل زیادی برای ایمان به اهداف در الخور در روز یکشنبه وجود دارد. ابتدا این دو در اکتبر 2018 در قطر به مصاف هم رفتند که در آن قطری ها با نتیجه 4 بر 3 مقابل اکوادور به پیروزی رسیدند.

از آن زمان، اکوادور بازسازی شده است و نسل جدیدی را روانه میدان می کند که به آنها کمک کرده تا به جام جهانی بازگردند. میانگین سنی ترکیب اصلی اکوادور در مرحله مقدماتی جام جهانی 25 سال و 334 روز بود که با اختلاف قابل توجهی جوانترین تیم در میان تیم های آمریکای جنوبی بود.

در همین حال، قطر در سال های اخیر خود را در کوپا آمریکا، جام طلای آمریکای شمالی و جام ملت های آسیا خود را محک زده است. آنها با سیستم 5-3-2 روان به رهبری فلیکس سانچز، مربی اسپانیایی، با تاکید بر ضد حملات سریع و تعویض بازی در جناحین به منظور از بین بردن حریفان، بازی می کنند.

درگیری برای پیروی در بازی افتتاحیه

چهار بازی مقدماتی آخر جام جهانی در مجموع 17 گل به ثمر رسانده اند که میانگین 4.25 گل در هر بازی بوده است. در حالی که قطر به‌ عنوان ضعیف‌تر دیده می‌شود، آنها به عنوان قهرمان آسیا وارد این رقابت می‌شوند، آنها آمریکا را در نیمه‌نهایی جام طلایی ناامید کردند و ماه‌ها را با هم برای این بازی آماده کرده‌اند.

با این حال، قطر هنوز نتوانسته است واقعاً با رقبای با کیفیت بازی کند. آنها از سال 2018 با 18 تیم در رده 50 یا بالاتر روبرو شده اند که 33 بار در این بازی ها گل خورده اند.

قطر در ترکیب خود از دونفر به اسم های اکرم عفیف خالق و فویل المعز علی که فوق العاده با هم هماهنگ عمل میکنند بهره می برد. او در جام ملت های آسیا 2019 9 گل به ثمر رساند تا کفش طلا را به دست آورد و در پنج بازی جام طلایی چهار گل دیگر به ثمر رساند. با تماشای تماشاگران خانگی، از او حمایت کنید تا به رکورد خوب مسابقات اضافه شود.

در حالی که قطر قدرت قابل توجهی در خط حمله دارد، اکوادور در 18 بازی مقدماتی 27 گل به ثمر رسانده که بالاترین تعداد گل آنها در تاریخ است. آنها با 4-3-3 تهاجمی بازی می کنند و ضربات ایستگاهی را با تاکتیک کار شده می زنند. هر دوی آن‌ها می‌توانند در یک بازی با امتیاز بالا کمک کنند، بنابراین گلزنی هر دو تیم انتخاب من است.

فقط 6 جایگاه بین این دو در رده بندی فیفا تفاوت دارد و جدا شدن آنها در این مسابقه سخت است. اکوادور با تساوی در 8 بازی از 11 بازی اخیر خود وارد این مسابقه می شود، بنابراین با توجه به برتری قطر که باید به دست بیاورد، سخت است که ببینیم آنها میزبان میزبان هستند.

از سوی دیگر، میزبان تنها در سه مورد از 18 تقابل اخیر با 50 تیم برتر پیروز شده است. پیروزی بزرگ در برابر تیمی که در یک رقابت سخت مقدماتی آمریکای جنوبی مستحکم شده است نیز بعید به نظر می رسد. با توجه به بازی های باز قبلی، تساوی 2-2 انتخاب من است.

پیش بینی بازی بین دو تیم مالت و جمهوری چک

– تنها تیمی که مالت در 7 بازی اخیر خود مقابلش کلین شیت کرده، سن مارینو است.
– هر دو تیم در چهار بازی اخیر جمهوری ایرلند گلزنی کرده اند.

خط دفاعی مالت قابل اعتماد نیست؟

مالت در مرحله مقدماتی بازیهای خوبی از خودش به نمایش نگذاشت و روزگار بدی را پشت سر گذاشت، زیرا آنها خیل زود به پایان رسیدند و در ده بازی خود 30 گل دریافت کردند. اما از زمانی که بازی‌های مقدماتی به پایان رسید، آن‌ها با فرکانس بیشتری وارد میدان مسابقه شدند و در شش بازی اخیر خود موفق به گلزنی شدند. با این حال، خط دفاعی آنها همچنان آسیب پذیر است و آنها نتوانسته اند در پنج بازی از هفت بازی اخیر خود دروازه خود را بسته نگه دارند و تنها در دو دیدار مقابل سن مارینو موفق به انجام این کار شدند.

جمهوری ایرلند در حالت کلی بهتر عمل کرده اما در گروهی متشکل از پرتغال و صربستان قرار گرفت. آنها همچنان موفق به کسب دو پیروزی شدند و تنها 8 گل در این مدت دریافت کردند، اما ثبات دفاعی آنها اخیراً پس از دریافت شش گل از 7 بازی اخیر خود کمیط متزلزل شده است.

آیا هر دو تیم گلزنی می کنند؟

هیچکدام از این دوتیم در بخش دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان نداده اند و ما واقعاً دوست داریم که هر دو تیم راهی برای ثبت امتیاز در این رویارویی پیدا کنند.

پیش بینی بازی بین تیم های ایتالیا و اتریش

– به عنوان تیم میزبان، اتریش در 7 بازی از 8 بازی اخیر خود گلزنی کرده است.
– ایتالیا در سه بازی از چهار بازی اخیر خود حداقل دو گل زده است.
– اتریش در سه بازی از چهار بازی اخیر خود حداقل دو بار گل خورده است و نتوانسته دروازه آندورا را بسته نگه داشته است.

ایا هر دو تیم از گلزنی نا امید خواهند شد؟

اتریش همچنان از این واقعیت که در گروه مقدماتی خود زیر اسکاتلند و اسرائیل قرار گرفت، با وجود اینکه در 5 بازی از 10 بازی خود پیروز شد و سومین گل را به ثمر رساند، همچنان بسیار ناامید خواهد بود. آنها همچنین به طور میانگین در هر بازی نزدیک به دو گل دریافت کردند و از آن زمان تاکنون تغییر چندانی نکرده است. در لیگ ملت‌ها، آن‌ها در چهار بازی از شش بازی قبلی خود حداقل دو گل دریافت کرده‌اند و اکنون به مصاف تیم خطرناک ایتالیا خواهند رفت.

قهرمان اروپا به طور قابل توجهی در جام جهانی شرکت نخواهد کرد و مایل به نمایش در اینجا هستند. آنها به خلق موقعیت‌های زیاد عادت کرده‌اند و با توجه به اینکه اتریش در دفاع متزلزل به نظر می‌رسد، آتزوری از ایجاد موقعیت‌های گل‌زنی کافی برای زدن بیش از یک بار به پشت دروازه مطمئن خواهد بود.

ما می‌خواهیم در اینجا با ایتالیایی‌ها کنار بیاییم، اما از آنها برای پیروزی کامل حمایت نمی‌کنیم، درعوض، ما شانس زدن حداقل دو گل در اینجا را دوست داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *