تحلیل و بررسی بازیهای روز جمعه در سایت وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم بلزیک و مصر در رقابت های دوستانه

 • تنها ایتالیا، فرانسه و هلند توانسته اند بلژیک را در 29 بازی اخیر خود شکست دهند – روندی که در اکتبر 2020 آغاز شد
 • بلژیک در هشت بازی خود در مقدماتی جام جهانی قبل از تورنمنت پیش رو در قطر تنها 6 گل دریافت کره است.
 • مصر در هیچ یک از 15 بازی اخیر خود نتوانسته است چندین گل به ثمر برساند و در 8 بازی از زده گل به حریفان ناکام بوده است.

شیاطین سرخ به آماده کردن خود برای جام جهالنی 2022

بلژیک روبرتو مارتینز مثل چهار سال پیش در جام جهانی روسیه که شکست سختی را در نیمه نهایی مقابل فرانسه متحمل شد، به جام جهانی قطر نمی رود، اما تیم پر ستاره آنها حکم می کند که آنها همچنان مدعی خواهند بود. تهدید در مسابقات از آنجایی که به‌اصطلاح «نسل طلایی» بلژیک احتمالاً تنها یک بار دیگر برای قهرمانی در جام جهانی خواهد داشت، آماده‌سازی بسیار مهم است و بازیکنان باید انتظار داشته باشند که آنها در مقابل مصر در کویت عملکرد خوبی داشته باشند.

بلژیک در اوایل سال جاری رقابت‌های نه چندان حساسی در لیگ ملت‌های یوفا را پشت سر گذاشت و پس از هلند در گروه A4 پس از پیروزی در نیمی از شش بازی خود در رده دوم قرار گرفت، اما گرفتن نتیجه مطلوب آن‌ها در بازیهایشان به ستارگان تیمش محدود شده است به صورتی که وقتی ستارگان در تیم حضور دارند نتایج خوبی میگرند. در واقع، تیم مارتینز در 29 بازی اخیر خود تنها به ایتالیا، فرانسه و هلند باخته است، روندی که به اکتبر 2020 باز می گردد. 25 بار گلزنی کرد.

سبک فوتبال مصر طوری است که به سختی به گل میرسد و به دنبال سبک سرسخت خود در جام ملت‌های آفریقا در ژانویه و فوریه است، و آنها در هیچ یک از 15 بازی بین‌المللی اخیر خود چندین گل به ثمر نرسانده‌اند و آنها در 8 مسابقه موفق به گلزنی نشده‌اند. در واقع، تنها حریفان دوستانه اخیر نیجر و لیبریا – که به ترتیب در رده‌های 121 و 150 جهان قرار دارند – امسال بیش از یک بار در مقابل مصر گل خورده اند.

بلژیک در بهترین فرم خود قرار دارد

با توجه به اینکه بلژیک در حال برگزاری جام جهانی است، ما انتظار داریم که آنها دیدار روز جمعه را بسیار جدی تر از مصر اتخاذ کنند و حمایت از آنها برای پیروزی در برابر حریفان ناتوان، هوشمندانه به نظر می رسد.

در همین حال، بلژیک در 8 بازی در سال 2022، 16 گل به ثمر رسانده است، و با تعداد زیادی تعویض احتمالی، حمایت از آنها برای یک پیروزی معمولی 2-0 می تواند یک پیش بینی صحیح امتیاز را ایجاد کند.

پیش بینی بازی بین دو تیم بحرین و صربستان در رقابت دوستانه

 • صربستان با احتساب بازی های دوستانه، 11 بازی از 15 بازی اخیر خود را برده است که 9 بازی آن بیش از 2.5 گل بوده است.
 • صربستان در رقابت های مقدماتی جام جهانی 18 بار دروازه حریفان خود را به باز کرد و با تیم های ایتالیا، پرتغال و اسپانیا بهتر شد و با فرانسه برابری کرد.
 • بحرین در رده 85 جهان – در 4 بازی از 7 بازی اخیر خود بیش از 2.5 گل زده است.
 • بحرین از ماه می 2021 که با نتیجه 1-0 مقابل بلاروس شکست خورد، تنها یک بار با حریفان اروپایی روبرو شده است.

آیا این بازی برای صربستان مورد اهمیت است؟

یک رقابت چشمگیر دوستانه، و همچنین ظهور دوسان ولاهویچ و الکساندر میتروویچ به عنوان گلزنان در سطح بالا، باعث شده است که صربستان به عنوان یک بسته غافلگیرکننده بالقوه در آستانه جام جهانی قطر معرفی شود، اگرچه اولین ماموریت آنها در برابر برزیل هفته آینده است. یک دلهره آور در حالی که هر دوی این مهاجمان در حال مبارزه برای آمادگی کامل برای مسابقات هستند، صربستان در بازی تدارکاتی روز جمعه مشکلات کمی برای کنار زدن بحرین خواهد داشت.

در واقع، صربستان به طور میانگین دو گل در هر بازی به ثمر رساند و در گروهی که پرتغال صدر بود به توانست به مسابقات راه یافت. آنها نه تنها در این کار از کریستیانو رونالدو و همراهانش پیشی گرفتند، بلکه رکورد حمله ایتالیا و اسپانیا را نیز بهتر کردند و با فرانسه برابری کردند. تیم دراگان استویکوویچ در رقابت‌های بعدی خود در لیگ ملت‌ها، 13 گل در 6 بازی به یغما برد و اکنون 11 بازی از 15 بازی اخیر خود از جمله بازی‌های دوستانه را برده است.

با این حال، صربستان در 5 بازی از 7 بازی اخیر خود شکست نخورده است و حریف بعدی بحرین شاهد گلزنی هر دو تیم در 4 بازی از هفت بازی اخیر خود بوده است، از جمله تساوی معتبر 2-2 هفته گذشته با کانادا. در حالی که میزبان از می 2021 تنها با یک کشور اروپایی روبرو شده است که با شکست 1-0 مقابل بلاروس، بیش از 2.5 گل در چهار بازی از هفت بازی اخیر آنها به ثمر رسیده است و بازیکنان باید حداقل انتظار سرگرمی در آراد داشته باشند.

آیا برد صربستان منطقی به نظر میرسد!

از آنجایی که بحرین از نظر فیفا حدود 64 مکان پایین‌تر از حریفش در جهان قرار دارد، مردان استاجکوویچ یکی از محبوب‌ترین افراد برای صعود به جام جهانی هستند.

با توجه به فرم قوی اخیر آنها، ما آماده هستیم تا با چشم پوشی از شک و تردیدهای مربوط به آمادگی مهاجمان صربستان، به دنبال ارزش باشیم تا از آنها برای پیروزی در مسابقه ای با بیش از 2.5 گل حمایت کنیم، در حالی که یک برد پر جنب و جوش 3-1 خارج از خانه یک پیش بینی امتیاز صحیح به نظر می رسد.

پیش بینی بازی بین دو تیم پورتسموث و دربی کانتی

 • پورتسموث از 8 بازی اخیر خود در لیگ یک فقط یک بازی را برده است.
 • دربی در هفت بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها اصلا شکست نخورده است.
 • هر دو تیم در پنج بازی اخیر پورتسموث گلزنی کرده اند.
 • دیوید مک گلدریک در دو بازی اخیرش برای دربی چهار بار گلزنی کرده است

با رام ها کنار بیایید تا بدون شکست ادامه دهید

دربی با سرمربی جدید، پل وارن، شروع به تغییر و تحول مسائل کرده است و اکنون در هفت بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها شکست نخورده است. در طول این دوره، دربی از سه بازی اخیر خود در لیگ، هفت امتیاز کسب کرده است، روندی که باعث شده تا رامز به جمع شش تیم برتر صعود کند. به نظر می رسد پل وارن پیام خود را به بازیکنانش منتقل می کند و می توان از شانسی در دربی استفاده کرد، زمانی که آنها به مصاف تیمی از پورتسموث بروند که در حال حاضر مشکلات خود را ندارند.

کاولی نیاز به این برد در لیگ دارد!

پورتسموث در شش بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها شکست نخورده است، اما فشار بر روی دنی کاولی همچنان افزایش می‌یابد زیرا تیمش یکی از هشت بازی اخیر خود در لیگ یک را برده است. پورتسموث فصل را بدون شکست در هشت بازی اول خود آغاز کرد و خوش بینی در ساحل جنوبی زیاد بود که دوران حضور آنها در لیگ دسته سوم فوتبال انگلیس ممکن است به پایان برسد. پورتسموث سه بازی آخر لیگ خود را به تساوی کشیده است و خوش شانس بود که آخر هفته گذشته از رتبه بیست و سوم یعنی مورکامب یک امتیاز گرفت.

انتظار اهداف را در فراتون پارک داشته باشید!

به شرط بندانی که به دنبال بازی خارج از بازار واقعی در روز جمعه هستند، توصیه می شود برای گلزنی در کنار هر دو تیم باشند. هر دو تیم در پنج بازی اخیر پورتسموث و در هر سه بازی آخر لیگ دربی گلزنی کرده اند. هر دو تیم در 9 دیدار از 10 دیدار این دو طرف از ابتدای قرن اخیر به گل رسیده اند، انتظار می رود این روند در عصر جمعه ادامه یابد.

دربی برای پیروزی در بازار قطعی انتخاب اصلی برای بازی روز جمعه خواهد بود، با پیروزی 2-1 خارج از خانه که پیش بینی امتیاز صحیح را تشکیل می دهد. پانترها می توانند با حمایت از دیوید مک گولدریک برای گلزنی در هر زمان حمله سه جانبه را به پایان برسانند – مرد سابق ایپسویچ در دو بازی اخیر خود برای دربی چهار بار گلزنی کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *